United, recital ofensiv dupa pauza in Liga I de futsal

Sursa: Viata Libera Galati
Duminica, 22 Februarie 2015, ora 18:32
48 citiri
Galatenii de la United au sustinut, sambata, 21 februarie, pe teren propriu, cel de-al 18-lea meci din sezonul regulat al Ligii I, in compania echipei resitene Muncitorul.

Se anunta o disputa dezechilibrata - United, locul trei, oaspetii pe locul opt, insa in primele 20 de minute spectatorii au avut parte de o semisurpriza. S-a jucat pe contre, resitenii au deschis scorul, au condus si cu 2 - 1, dar au fost depasiti pana la pauza. Soarta meciului a fost hotarata in mitanul al doilea, cand ...