Galbenii au castigat batalia lupilor, Gaz Metan la al treilea esec consecutiv!

Luni, 14 Aprilie 2014, ora 02:04
508 citiri
Gaz Metan a pierdut cu scorul de 2-0 partida disputata in deplasare cu Petrolul Ploiesti. Ambele reusite ale gazdelor au venit in urma unor faze fixe.

Formatia lui Cristi Dulca a ajuns la trei infrangeri consecutive in campionat. Ploiestenii au reusit sa deschida scorul in minutul 36, atunci cand Texeira a executat o lovitura libera de pe partea stanga iar Albin a pus latul pentru 1-0. Petrolul si-a dublat avantajul la un sfert de ora de la reluarea jocului, atunci cand Sony Mustivar a ...citește toată știrea