Astra, ingenuncheata de echipa lui Hagi

Luni, 20 Aprilie 2015, ora 16:31
103 citiri
Echipa FC Viitorul a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (2-0), pe Astra Giurgiu, intr-un meci contand pentru etapa a XXVII-a a Ligii I. Primul gol a fost inscris in minutul 2 de
Mitrita, in timp ce Nicolita a marcat in minutul 15. Formatia giurgiuveana continua sa acumuleze rezultate negative, ratand ultima victorie in deplasare. Esecul cu elevii lui Hagi pune in pericol Astra de a-si realiza obiectivul participarii in Europa League. Viitorul este tot mai aproape de prima ...citește toată știrea