Inca un amical in program ASTRA.

Sambata, 24 Ianuarie 2015, ora 10:32
87 citiri
In dorinta de a vedea toti jucatorii aflati in cantonamentul din Antalya, tehnicianul Oleg Protasov a solicitat un meci amical in plus, fata de programul initial, adversara fiind o selectionata braziliana a Regiunii Sao Carlos - formata din fotbalisti liberi de contract din Brazilia.

A fost 4-1 pentru Astra, dupa 0-1 la pauza, in pirma repriza, Ionita irosind un penalti. Pentru brazilieni a marcat Mariano, dar Bumba (la primul gol in tricoul Astrei - min. 37), Alibec, cu o dubla (min. 68 si ...citește toată știrea