Astra ramane in cursa pentru titlu

Miercuri, 12 Martie 2014, ora 00:35
84 citiri
Giurgiuvenii au invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (0-0), formatia gorjeana Pandurii, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I.

Prima repriza a fost una buna, din partea ambelor formatii, acestea si-au creat cateva ocazii bune de a marca, insa tabela avea sa ramana neschimbata. Cea mai importanta ocazie a Astrei a fost cea ratata de Seto, in minutul 4, cand fostul capitan al giurgiuvenilor a reluat cu capul, mingea trecand la cativa cm de vinclul portii aparate de Gliwa. ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Astra meci Pandurii jucatori Astra