Astra ramane prima in Liga 1!

Duminica, 14 Februarie 2016, ora 13:31
64 citiri
Astra Giurgiu a incheiat
la egalitate, acasa, scor 2-2 (0-1) cu CFR Cluj. Formatia giurgiuveana a revenit in extremis, dupa ce a fost condusa cu 2-0. Golurile au fost marcate de: Boldrin (63 si 90+2) respectiv J.C Ruiz (38) si V. Bruno (56).

Prima repriza buna, cu un joc expectativ al ambelor tabere, insa, echipa ce a profitat din plin de greseala adversarului a fost CFR.

Clujenii au deschis tabela in minutul 38, prin golul marcat de Juan Carlos Real Ruiz, reusita fiind si singura din prima ...citește toată știrea