Faceti loc, faceti loc, Astra Giurgiu e din nou pe primul loc!

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 05:08
196 citiri
Astra Giurgiu - CSU Craiova 5-0 / Foto: Daniel Grecu - Informatia de Giurgiu
Victorie clara pentru Astra in cea de-a sasea etapa a Ligii I. Giurgiuvenii au castigat cu scorul de 5-0 (1-0 la pauza) contra nou-promovatei CSU Craiova si a urcat pe primul loc in clasament. Golurile echipei castigatoare au fost marcate de Budescu (minutele 45+2, 49 si 83 penalti), Bukari (50) si Enache (86).
Astra Giurgiu ramane cea mai in forma echipa din Liga I. Echipa antrenata de Daniel Isaila n-a avut mila de ...citește toată știrea