VIDEO Giurgiuvenii cistiga, dar nu ii depasesc pe stelisti in clasament * Sageata Navodari - Astra 3-4

Joi, 07 Noiembrie 2013, ora 18:56
76 citiri
Astra putea urca pe primul loc astazi, daca reusea sa invinga la Navodari la cel putin doua goluri diferenta.

Giurgiuvenii au cistigat insa doar cu 4-3, chiar daca in minutul 27 conduceau cu 4-0. Gazdele au revenit pe tabela dupa "dubla" lui Chitu si reusita lui Vezan din debutul reprizei secunde.

Pina atunci, Yahaya a marcat de doua ori, in minutele 8 si 23, dar si Junior Morais si Yazalde.

Astra a egalat-o pe Steaua in clasament, dar ros-albastrii au un golaveraj mai bun. ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Astra meci Navodari clasament Astra