S-au schimbat orele de start ale meciurilor Steaua-Bistrita si Dinamo-Rapid

Vineri, 27 Martie 2009, ora 12:51
967 citiri

Partida dintre Steaua si Gloria Bistrita a fost devansata, ca urmare a reprogramarii derbiului din etapa cu numarul XXII a Ligii I, dintre Dinamo si Rapid.

Astfel, oficialii LPF au comunicat ca meciul din Ghencea se va disputa pe 4 aprilie, de la ora 18:30, in timp ce meciul Dinamo-Rapid a fost si el devansat, urmand sa se dispute la ora 21:00.

Intalnirea dintre Dinamo si Rapid va fi transmisa, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...