Falub e foc si para: Am luat goluri de cascadorii rasului

Vineri, 26 Februarie 2010, ora 18:07
877 citiri

Tehnicianul formatiei Unirea Alba Iulia, Adrian Falub, se declara dezamagit de prestatia elevilor sai in meciul pierdut in fata Gloriei Bistrita, scor 1-2.

"Am facut o prima repriza foarte buna, ne-am creat ocazii de a marca, insa am luat niste goluri stupide, de cascadorii rasului. In astfel de meciuri, cel care greseste mai putin reuseste sa castige.

Nu vreau sa discut despre arbitraje, ne-am obisnuit ca echipa noastra sa fie tratata astfel. La faza golului victoriei Bistritei, am vazut ofsaid la Coroian.", a spus Falub la conferinta de presa.

Unirea Alba Iulia a pierdut pe teren propriu cu Gloria Bistrita, scor 1-2, intr-o partida contand pentru etapa a 19-a a Ligii I.

C.F.

Tragere la sorți în European League. Vom avea semifinală românească în Final Four
Echipele româneşti CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud şi HC Dunărea Brăila vor fi adversare în semifinalele competiţiei feminine de handbal EHF European League, potrivit tragerii la sorţi...
Calificare superbă în careul de ași pentru Gloria Bistrița, contra unei echipe din Ungaria
Echipa de handbal feminin Gloria Bistriţa a învins sâmbătă, pe teren propriu, formaţia Mosonmagyarovari KC, scor 27-25 (15-15), şi în manşa retur din sferturile de finală ale European...