Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Gloria Bistrita - Dinamo, 50 de lei intrarea

Miercuri, 12 Martie 2008, ora 09:10
1322 citiri

Suporterii care vor dori sa urmareasca din tribunele stadionului din Reghin intalnirea dintre Gloria Bistrita si Dinamo Bucuresti vor scoate din buzunare 50 de lei, dar oficialii bistriteni spera ca arena sa fie plina.

"Meciul este special pentru cei din Reghin. Sper sa scoatem un rezultat bun si sa fie plin stadionul", a declarat directorul sportiv al Gloriei, Ioan Horoba.

"Alb-rosii" vor ajunge in cursul zilei de joi la Targu Mures, unde se vor caza, iar partida dintre Gloria si Dinamo va avea loc vineri, 14 martie, de la ora 15:00, televizarea fiind asigurata de Kanal D.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
#gloria, #Bistrita, #Dinamo, #partida, #bilete, #vanzare, #suporteri, #etapa, #23, #televizare , #stiri Gloria Bistrita