Cristina Neagu a rabufnit dupa inceputul slab al Romaniei in meciul cu Spania: Ce le-a strigat coechipierelor

Marti, 11 Decembrie 2018, ora 19:25
10613 citiri

Cristina Neagu a avut o iesire nervoasa dupa inceputul slab al Romaniei in meciul cu Spania, din cadrul Grupei Principale II de la Campionatul European de handbal feminin.

Dupa ce in primele 10 minute, "tricolorele" au marcat o singura data, iar greselile se tineau lant, handbalista in varsta de 30 de ani a rabufnit si a strigat la coechipierele sale.

"Treziti-va odata!", a putut fi auzita Cristina Neagu.

1-5 a fost scorul de pe tabela in minutul 10 al intalnirii dintre Romania si Spania, nationala deja eliminata.

Meciul dintre Romania si Spania poate fi urmarit in direct pe site-ul Ziare.com.

Reprezentativa noastra se lupta pentru calificarea in semifinalele turneului final gazduit de Franta.

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...
#Cristina Neagu Romania Spania, #Cristina Neagu reactie nervoasa , #nationala handbal