Ianis Hagi a marcat pentru Fiorentina (Video)

Joi, 13 Iulie 2017, ora 08:57
3792 citiri

Ianis Hagi a reusit sa inscrie pentru Fiorentina in meciul amical cu Val di Fassa, castigat de toscani cu scorul de 7-0.

Internationalul roman de juniori a fost utilizat de antrenorul Stefano Pioli in repriza secunda si a reusit sa puncteze in minutul 83.

Hagi junior a receptionat o pasa in careul advers si a marcat cu un sut frumos din intoarcere.

Ianis se asteapta sa joace mai mult in acest sezon de Serie A, italienii refuzand sa il imprumute la o alta formatie in vara tocmai pentru ca Pioli intentioneaza sa ii dea mai multe sanse.

Cum a fentat Piedone licitațiile. Curtea de Conturi l-a luat la bani mărunți. Nereguli grave și la Direcția Pentru Protecția Copilului
Curtea de Conturi a constat la ultimul audit, finalizat la începtutul lunii martie 2024, la Sectorul 5, pentru anul 2022, că instituția condusă de Popescu Piedone a divizat contracte de...
USR acuză Guvernul că se joacă „cu prețurile la energie ca la păcănele”. „Plătim facturi mai mari decât pe piaţa liberă”
USR a transmis joi, 28 martie, că Guvernul Ciolacu minte când spune că ia măsuri în favoarea consumatorilor şi că scade facturile românilor. Partidul susține că de fapt Executivul...
#Ianis Hagi gol Fiorentina, #Ianis Hagi Fiorentina gol, #video gol Ianis Fiorentina , #Fiorentina