Andone acuza: La Dinamo se intampla lucruri ciudate

Duminica, 18 Septembrie 2011, ora 16:54
1344 citiri

Fostul antrenor al lui Dinamo, Ioan Andone, considera ca in Stefan cel Mare se intampla multe lucruri ciudate.

"La Dinamo se intampla multe lucruri ciudate. Si mie mi s-a intamplat ceva dupa ce am castigat primul meci cu Hajduk Split. Nu stiu ce, dar s-a rupt totul atunci", a spus Ioan Andone.

Dinamo a avut un parcurs diametral opus in cele doua competitii in care a fost implicata in startul acestui sezon.

In Liga 1, "cainii rosii" sunt lideri cu cinci victorii din sase meciuri, in timp ce in Europa formatia lui Ciobotariu a fost eliminata de anonima Vorskla Poltava.

C.M.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...