Irina Begu, in sferturi la Roma: Iata ora de start a partidei

Joi, 12 Mai 2016, ora 22:25
5440 citiri

Organizatorii turneului de la Roma au anuntat programul meciurilor de vineri din capitala Italiei.

Intalnirea dintre Irina Begu si nipona Misaki Doi, din sferturile de finala ale intrecerii feminine, va incepe la ora 15:00, ora Romaniei.

Meciul dintre Begu si Doi va fi al doilea al zilei pe Grandstand, urmand a incepe dupa partida dintre Lucas Pouille si Juan Monaco, insa nu mai devreme de ora 15:00.

Irina Begu si-a aflat adversara din sferturile de finala de la Roma

Irina va evolua vineri si in sferturile de finala ale intrecerii de dublu feminin de la Roma, alaturi de Monica Niculescu.

Meciul lor va fi ultimul al zilei pe terenul numarul 1 si va incepe dupa ora 17:30.

Cele doua partide vor fi transmise in direct pe site-ul Ziare.com.

Cătălin Drulă, despre candidatura la prezidențiale: „Eu sunt natural un candidat posibil”. Care sunt obiectivele USR și Dreapta Unită pentru 2024
Președintele USR Cătălin Drulă a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători” și a vorbit despre obiectivele USR și ale Dreptei Unite pentru alegerile din 9 iunie, despre misiunea...
Cîrstoiu răspunde criticilor din ultimele zile: "Nişte lupi în haine de oaie încearcă să transforme oaia în lup"
Atacat în ultimele zile atât de adversarii direcți la alegerile locale, cât și de alți politicieni, dar și de ziariști, Cătălin Cîrstoiu, candidatul susţinut de PSD şi PNL pentru...
#Irina Begu sferturi Roma, #Begu Misaki Doi Roma, #Irina Begu program Roma , #stiri Irina Begu