Reghecampf, enervat de doi stelisti la ultimul amical

Sambata, 28 Ianuarie 2017, ora 22:49
3957 citiri

Antrenorul Stelei, Laurentiu Reghecampf, a fost enervat de doi dintre jucatorii sai, sambata, chiar inainte de amicalul pierdut in fata celor de la Slovan Bratislava, scor 1-2.

Startul partidei a fost amanat cu 5 minute, asta pentru ca doi dintre jucatori nu iesisera inca pe teren cand ar fi trebuit sa inceapa meciul, scrie Gazeta Sporturilor.

Este vorba despre Denis Alibec si Sulley Muniru, care erau inca la vestiare, astfel ca toti ceilalti asteptau ca sa poata incepe partida.

Ultimul care a iesit a fost chiar fostul atacant al Astrei, care a motivat ca nu-si gaseste aparatorile. Acesta si-a luat insa revansa, marcand primul sau gol in tricoul Stelei - o reusita superba din lovitura libera.

De altfel, Alibec a si fost capitanul echipei dupa iesirea lui Mihai Pintilii si a fost eliminat in minutul 89, cand a primit al doilea cartonas galben pentru proteste.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Reghecampf enervat stelisti, #Alibec Muniru amanat inceput meci, #Steaua pierdut amical Slovan , #Steaua