Dezvaluiri de la Rapid - Steaua: Ce i-a spus Pancu pe teren lui Latovlevici

Duminica, 27 Iulie 2014, ora 11:56
4281 citiri

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in primul derbi din noul sezon de Liga I, chiar in prima etapa a acestuia, sambata seara, pe stadionul Giulesti.

Iasmin Latovlevici, fundasul stelist, a declarat dupa meci ca a avut o discutie cu Daniel Pancu, in timpul partidei, capitanul rapidist fiind nevoit sa recunoasca superioritatea stelista: "Altadata, adversarii erau mult mai rai, dar ma gandesc ca sunt si nepregatiti. Cred ca in repriza a doua rapidistii au cazut fizic. Pancu mi-a zis in timpul meciului, spre sfarsit, ca nici la antrenament nu ne iese jocul asa, era suparat.", spunea Latovlevici dupa meci.

Liga 1: Steaua a invins Rapidul in Giulesti

Tot legat de meciul cu Rapidul, fostul timisorean a mai declarat: "In repriza a doua mi-a fost frica putin de petarde, imi era sa nu imi tiuie urechea, dar pana la urma nu s-a intamplat nimic.", a mai adaugat stelistul.

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in prima runda a Ligii I, dupa goluri marcate de Keseru, Popa si Chipciu, respectiv Pancu.

D.A.

Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...
Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...
#dezvaluiri de la rapid steaua, #latovlevici discutie pe teren pancu, #pancu ziceri catre latovlevici teren , #etape