Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Liga 1: Petrolul face inca un pas gresit

Luni, 04 Mai 2015, ora 20:22
3901 citiri

Otelul Galati si Petrolul Ploiesti au terminat la egalitate, scor 1-1, intr-un meci din etapa a 30-a a Ligii 1.

Prahovenii au avut nevoie de 27 de minute pentru a deschide scorul prin Kronevets, insa au fost egalati imediat dupa pauza.

Florin Cernat a ratat un penalti in minutul 48, insa peste doua minute s-a revansat cu un sut bine plasat din fata portii.

Dupa acest rezultat, Petrolul ocupa locul 3 in Liga 1, cu 49 de puncte, in timp ce Otelul este ultima, cu 23 de puncte.

Etapa urmatoare, Petrolul primeste vizita Universitatii Cluj, in timp ce Otelul se deplaseaza la Giurgiu.

C.S.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...