Liga 1: Remiza in primul meci al etapei a 5-a

Vineri, 07 August 2015, ora 20:24
2259 citiri

FC Voluntari si FC Botosani au terminat la egalitate, scor 1-1, in partida disputata vineri, in cadrul etapei a 5-a a Ligii 1.

Scorul a fost deschis in minutul 18 de oaspeti, prin argentinianul Cabrera, cu un sut la coltul lung.

Egalarea oaspetilor a venit in partea secunda, in minutul 65, cand Balan a executat perfect o lovitura de la aproximativ 22 de metri.

E cea de-a 4-a remiza din 5 jocuri pentru Voluntari, in timp ce pentru Botosani e cea de-a 3-a.

Dupa cinci etape, cele doua echipe n-au reusit inca sa castige.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...