Ziare.com
Home > Personalitati > Liga 1 > program
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 09:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 6 a principalului nostru esalon fotbalistic se inchide luni, odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, ambele putand aduce permutari de locuri doar in jumatatea inferioara a ierarhiei la zi. Iata programul: * Otelul Galati (17) vs. Rapid Bucuresti (12) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Andrei Chivulete - Valentin Avram (ambii din Bucuresti) si Marius Nicoara (Baile Herculane). Rezerva: Marius Avram (Bucuresti) Observator arbitri: Cristian Nica (Ploiesti) Observator joc: Viorel Ilinca (Pitesti) * Universitatea Cluj Napoca (11) vs. CSMS Iasi (16) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Florin Miron - Vlad Barleanu (ambii din Bucuresti) si Iulius Timar (Marghita / Bihor). Rezerva: Fkorin Mazilu (Oradea) Observator arbitri: Nicolae Marodin (Bucuresti) Observator joc: Bogdan Niculae (Bucuresti) Rezultatele de pana acum ale rundei 6: * Gaz Metan Medias (9) - Pandurii Tg. Jiu (10) 0-2 *...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 31 August 2014, ora 10:19

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Fotbal / stiri fotbal

Etapa cu numarul 6 a primei scene fotbalistice interne continua astazi cu trei jocuri, cel mai tare anuntandu-se duelul de pe ''Ilie Oana'' dintre finalistele Cupei Romaniei din 2013, Petrolul si CFR. Iata disputele din ultima zi de august si, totodata, calendaristic, a verii: * ASA Tg. Mures (80 vs. ASC Botosani (7) - ora 17.00 / Look Plus Tv si Dolce Sport Arbitri: George Radulescu...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Sambata, 30 August 2014, ora 22:50

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate sambata seara in etapa a sasea din Liga 1. Rezultate: Dinamo - FC Brasov 2-1 (Cordos '34, Matei '63/ Aganovic '85) FC Viitorul - Steaua 0-1 (Iancu '52) In primele meciuri ale etapei, Ceahlaul a invins Concordia Chiajna, iar Pandurii s-au impus la Medias. Ultimele partide din aceasta runda sunt programate duminica si...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 30 August 2014, ora 10:55

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 6 a Ligii 1 continua sambata cu inca doua meciuri, dupa cum urmeaza: * Dinamo Bucuresti (6) vs. FC Brasov (13) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: George Gaman (Craiova) - Gabriel Stroe (Pitesti) si Marius Marchidanu (Braila). Rezerva: Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) Observator arbitri: Augustus Constantin (Rm. Valcea) Observator joc: Constantin Stancu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

Vineri, 29 August 2014, ora 15:07

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 6 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu jocurile: * Gaz Metan Medias (8) vs. Pandurii Tg. Jiu (16) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Andrei Constantinescu (toti din Bucuresti). Rezerva: Horatiu Fesnic (Cluj Napoca) Observator arbitri: Costin Toma (Piatra Neamt) Observator joc: Aurel Beldeanu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 25 August 2014, ora 13:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi trage luni cortina odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * CSMS Iasi (16) vs. Otelul Galati (18) ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Gaman (Craiova) - Dragos Iliescu (Craiova) si George Neacsu (Campulung Muscel). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Ioan...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 24 August 2014, ora 09:36

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 5 a primei scene fotbalistice interne va continua duminica avand la start trei dispute, doua dintre ele in care apar si echipele noastre din play-off-ul Europa League fiind asteptate chiar cu ''sufletul la gura'', e vorba de cele din Giulesti si Banie. * ACS Botosani (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Viorel Cojocaru...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 23 August 2014, ora 10:23

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, continua sambata cu inca doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Pandurii Tg. Jiu (17) vs. Viitorul Constanta (15) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) - Octavian Sovre (Oradea) si Adrian Ghinguleac (Bucuresti). Rezerva: Florin Marcu (Oradea) Observator arbitri: Cornel Sorescu (Pitesti)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 22 August 2014, ora 09:48

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 5 a Ligii 1 incepe vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * FC Brasov (16) vs. ASA Tg. Mures (5) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Gabriel Barjac (Zalau). Rezerva: Florin Miron (Bucuresti) Observator arbitri: Alexandru Deaconu (Bucuresti) Observator joc: Marian Bucurescu (Bucuresti) *...

Liga 1: Rezultatele din etapa a 4-a si clasamentul actualizat

Luni, 18 August 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele din etapa a 4-a si clasamentul actualizat

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in etapa a 4-a din Liga 1 si clasamentul actualizat. Vineri, 15 august Gaz Metan - CS "U" Craiova 1-0 Steaua - Pandurii 6-0 Sambata, 16 august Astra Giurgiu - CSMS Iasi 2-1 Petrolul - Rapid 0-0 Duminica, 17 august FCM Tg. Mures - Concordia Chiajna 2-0 Otelul - Botosani 0-1 Ceahlaul - Dinamo 1-1 Luni, 18...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 18 August 2014, ora 09:47

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a pLigii 1 se inchieie luni, odata cu disputarea ultimilor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Universitatea Cluj Napoca (10) vs. FC Brasov (18) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marius Avram - Iulian Radu (ambii din Bucuresti) si Adrian Popescu (Craiova). Rezerva: Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) Observator arbitri: Victor Berbecaru (Rm. Valcea)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Duminica, 17 August 2014, ora 12:40

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a primului nostru esalon fotbalistic continua duminica cu disputarea a trei jocuri, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (6) vs. Concordia Chiajna (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Marcel Barsan - Valentin Avram (ambii Bucuresti) si Ciprian Dansa (Oradea). Rezerva: Paul Unimatan (Zalau) Observator arbitri: Zoltan Szekely (Baia Mare) Observator joc:...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 16 August 2014, ora 10:44

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 4 a principalei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, va continua sambata cu doua dispute in care apar ambele echipe romanesti calificate in play-off-ul Europa League. * Astra Giurgiu (5) vs. CSMS Iasi (15) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Mircea Orbulet (Bucuresti) si Marius Bobe (Videle). Rezerva: Marian Balaci (Craiova)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 15 August 2014, ora 10:21

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a Ligii 1 incepe in ziua de Sf. Maria cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (5) vs. CS U Craiova (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Radulescu - Vasile Marinescu (ambii Bucuresti) si Gabriel Stroe (Pitesti). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Patritiu Abrudan (Cluj Napoca) Observator joc: Romulus Chihaia (Bucuresti) * Steaua...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 11 August 2014, ora 11:50

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 3 a Ligii 1 se incheie luni, odata cu disputarea ultimelor doua jocuri. Iata meciurile de luni: * Concordia Chiajna (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (16) - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Radu Petrescu - Adrian Ghinguleac (ambii din Bucuresti) si Ioan Ciocanea (Sibiu). Rezerva: Dragos Istrate (Bucuresti) Observator arbitri: Cristian Nica (Ploiesti) Observator joc:...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 10 August 2014, ora 10:47

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primului esichier fotbalistic intern, editia 2014/2015, continua duminica avand trei dispute in care apar si calificatele noastre in play-off-ul celor doua competitii europene de club, capul de afis al zile constituindu-l, desigur, confruntarea din Gruia. Interesant ca toate aceste jocuri au fost date de CCA pe mana celor mai buni centrali romani ai ultimilor ani....

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 09 August 2014, ora 11:45

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, continua sambata cu inca doua dispute, dupa cum urmeaza: * Pandurii Tg. Jiu (10) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (18) - ora 18.30 / LOOK Plus Arbitri: Iulian Calin (Stefanesti/Arges) - Ovidiu Artene (Vaslui) si Mircea Grigoriu (Bucuresti). Rezerva: Catalin Popa (Pitesti) Observator arbitri: Laszlo Sajtos (Sibiu)...

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Vineri, 08 August 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate vineri in primele meciuri din etapa a treia a Ligii 1. Rapid - Gaz Metan Medias 1-1 (Pancu '42 / Lullaku '90) - cronica meciului este aici CS "U" Craiova - Viitorul Constanta 2-2 (Curelea '23, 30 / Mitrea '20, '79) - cronica meciului este aici In aceasta etapa se vor mai disputa urmatoarele meciuri: Sambata: 18:30 Pandurii -...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

Vineri, 08 August 2014, ora 12:14

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primei noastre ligi fotbalistice se deschide vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * CS U Craiova (locul 14) vs. Viitorul Constanta (12) - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Marius Avram - Iulian Radu si Vlad Barleanu. Rezerva: Florin Miron (toti din Bucuresti) Observator arbitri: Augustus Constantin (Rm. Valcea) Observator joc: Valer Sulea (Brasov) * Rapid...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 04 August 2014, ora 10:51

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / meciuri

Etapa a doua a primei scene fotbalistice interne se inchide luni, odata cu disputarea ultimelor doua partide ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias vs. CSMS Iasi - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Istvan Kovacs (Carei) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Mihai Marica (Bistrita). Rezerva: Teodora Albon (Cluj Napoca) Observator arbitri: Cornel Sorescu (Pitesti) Observator...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Duminica, 03 August 2014, ora 11:52

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 2 a primului esalon fotbalistic intern, editia 2014/2015, continua si duminica, zi in care sunt programate trei dispute in care apar toate reprezentantele noastre in Europa League. Iata programul zilei: * Petrolul Ploiesti vs. ACS Botosani - ora 17.00 / LOOK Plus Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) - Adrian Ghinguleac (Bucuresti) si George Neacsu (Campulung Muscel)....

Liga 1: Rezultatele inregistrate sambata

Sambata, 02 August 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele inregistrate sambata

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate sambata in cele doua meciuri disputate in etapa a 2-a din Liga 1. Steaua - CS "U" Craiova 3-1 (Popa '3, Sanmartean '34, Varela '90 / Ivan '90) Cronica meciului este aici Otelul - Concordia Chiajna 1-2 (Tudorie '54 / Purece '67, '85) - Cronica meciului este aici In meciurile de vineri s-au inregistrat urmatoarele rezultate:...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 02 August 2014, ora 14:55

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa a doua a Ligii 1, editia 2014/2015, continua sambata cu inca doua confruntari, dupa cum urmeaza: * Otelul Galati vs. Concordia Chiajna - ora 18.30 / Look Plus Arbitri: Alexandru Tudor (Bucuresti) - Aurel Onita (Constanta) si Octavian Sovre (Oradea). Rezerva: Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) Observator arbitri: Marian Dorobantu (Buzau) Observator joc: Catalin Cursaru...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 2-a

Vineri, 01 August 2014, ora 11:40

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 2-a

Liga 1 / program

Etapa 2 a principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, se deschide in prima zi a lunii august cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Ceahlaul Piatra Neamt vs. ASA Tg. Mures - ora 18.30 / Look TV Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - Florin Paunescu (Rm. Valcea) si Marius Marchidanu (Braila). Rezerva; Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Alexandru Deaconu (Bucuresti)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 28 Iulie 2014, ora 12:35

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / stiri Liga I

Prima runda a principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, se inchide luni, odata cu disputarea ultimilor doua jocuri ramase pe tabloul de start al noii stagiuni. * CSMS Iasi vs. Viitorul Constanta / ora 18.30 / Look TV Arbitri: Radu Petrescu (Bucuresti) - Sebastian Gheorghe (Suceava) si Daniel Mitruti (Craiova). Rezerva: Lucian Rusandu (Sf.Gheorghe / Covasna) Observator...

2 comentarii
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 27 Iulie 2014, ora 10:16

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / stiri Liga I

Runda de start a primului nostru esalon fotbalistic, editia 2014/2015, continua duminica avand in program trei confruntari exclusiv de provincie, astfel: * ACS Botosani vs. Gaz Metan Medias / ora 17.00 / Look TV Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Miklos Nagy si Alexandru Cerei (ambii din Cluj Napoca). Rezerva: Horatiu Fesnic (Cluj Napoca) Observator arbitri: Marian Salomir (Cluj...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 26 Iulie 2014, ora 10:50

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / program

Etapa de start a primului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, continua sambata cu doua dispute interesante, polul atentiei fiind indreptat totusi spre Giulesti, la un derbi bucurestean cu parfum de istorie, chiar daca, acum, disproportionat valoric. Iata ce se joaca azi: * ASA Tg. Mures vs. Universitatea Cluj Napoca / ora 18.30 / Look TV Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) -...

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Vineri, 25 Iulie 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in primele doua meciuri disputate in runda inaugurala a sezonului 2014/2015 din Liga 1. CS U Craiova - Pandurii Tg. Jiu 1-1 (Curelea '86 / Shalaj '73) - Cronica meciului este aici Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 0-2 - Cronica meciului este aici 11 - Fatai deschide scorul cu executie fabuloasa, cu calcaiul din cinci metri! 13 -...

7 comentarii
Incepe un nou sezon in Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din prima etapa

Vineri, 25 Iulie 2014, ora 10:55

Incepe un nou sezon in Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din prima etapa

Liga 1 / program

Sezonul 2014/2015 al Ligii 1 incepe oficial vineri, zi in care sunt programate doua partide din etaoa 1. Iata programul: * Concordia Chiajna vs. Astra Giurgiu / ora 18.30 / Look TV George Radulescu - Vasile Marinescu si Bogdan Gheorghe (toti din Bucuresti). Rezerva: Marian Balaci (Drobeta T.Severin) Observator arbitri: Victor Berbecaru (Rm. Valcea) Observator joc: Bogdan Niculae...

Noul sezon al Ligii 1 incepe la Chiajna

Joi, 24 Iulie 2014, ora 09:15

Noul sezon al Ligii 1 incepe la Chiajna

Liga 1 / etape

Noul sezon al Ligii 1 incepe vineri la Chiajna, calendarul primei etape, stabilit de LPF, fiind urmatorul: Vineri, 25 iulie * Concordia Chiajna vs. Astra Giurgiu / ora 18.30 * CS U Craiova vs. Pandurii Tg. Jiu / ora 21.00 Sambata, 26 iulie * ASA Tg. Mures vs. Universitatea Cluj Napoca / ora 18.30 * Rapid Bucuresti vs. Steaua Bucuresti / ora 21.00 Duminica, 27 iulie * ACS...

Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din prima etapa

Vineri, 04 Iulie 2014, ora 16:49

Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din prima etapa

Liga 1 / meciuri

Liga Profesionista de Fotbal a anuntat programul si televizarilor meciurilor din prima etapa a sezonului 2014/2015. Cele noua partide vor fi transmise pe posturile Look TV si Look Plus, ambele detinute de compania malteza care a primit din partea LPF drepturile TV ale campionatului intern. Dar iata programul: Vineri, 25 iulie ora 18.30 Concordia Chiajna - Astra Giurgiu (LOOK TV) ora...

Programul sezonului 2014/2015 al Ligii 1: Iata cand vor avea loc derbiurile

Miercuri, 02 Iulie 2014, ora 13:12

Programul sezonului 2014/2015 al Ligii 1: Iata cand vor avea loc derbiurile

Liga 1 / meciuri

Miercuri dupa-amiaza a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din sezonul 2014/2015 al Ligii 1, care va incepe la sfarsitul acestei luni. Tragerea la sorti a avut loc la sediul Ligii Profesioniste, iar tintarul Ligii 1 in sezonul ce urmeaza arata astfel: derbiuri: Rapid - Steaua (etapa 1) CFR Cluj - Steaua (etapa 3) Petrolul - Steaua (etapa 8) Rapid - Dinamo (etapa 9) Steaua -...

1 comentariu
Decizie radicala luata de conducerea LPF: Ce meciuri din Liga 1 nu vor fi programate

Duminica, 22 Iunie 2014, ora 16:16

Decizie radicala luata de conducerea LPF: Ce meciuri din Liga 1 nu vor fi programate

Liga 1 / meciuri

Liga Profesionista de Fotbal a luat o decizie radicala in privinta editiei 2014/2015 a Ligii 1. Gino Iorgulescu, presedintele LPF, a anuntat ca unele partide din noul sezon ar putea sa nu fie programate. Totul depinde de valul de litigii de la TAS. In cazul in care instanta suprema in sport nu va da verdictele pana cand incepe campionatul, meciurile echipelor care se judeca la Lausanne nu...

Programul sezonului 2014/2015: Cand se joaca meciurile din Liga 1 si Cupa Ligii

Miercuri, 18 Iunie 2014, ora 14:37

Programul sezonului 2014/2015: Cand se joaca meciurile din Liga 1 si Cupa Ligii

Liga 1 / program

Liga Profesionista de Fotbal a stabilit programul sezonului 2014/2015. Prima etapa din Liga 1 incepe in data de 25 iulie, turul urmand a se incheia pe 8 decembrie cu runda a 17-a. Returul incepe in data de 20 februarie, iar finalul de sezon este programat pe 28 mai 2015. Fiecare etapa se va intinde, ca si pana acum, pe parcursul a patru zile, de vineri pana luni. Nou infiintata Cupa a...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de miercuri

Miercuri, 21 Mai 2014, ora 12:43

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de miercuri

Liga 1 / program

Ultima runda a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, isi trage miercuri cortina, urmand sa se decida si celelalte doua echipe care vor lua drumul esalonului secund alaturi de Corona si Vaslui (moldovenii urmare a neprimirii licentei pentru stagiunea viitoare). * ACS Botosani (8) vs. Dinamo Bucuresti (4) - ora 18.00 / Dolce Sport 1 Viorel Cojocaru (Galati) - central; Marius...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de marti

Marti, 20 Mai 2014, ora 12:23

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de marti

Liga 1 / program

Runda de final a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, are pe tablou marti trei partide oarecare, care nu mai pot influenta cei doi poli ai clasamentului, podiumul fiind deja batut in cuie, doar maine urmand sa se decida si celelalte doua echipe care vor lua drumul esalonului secund alaturi de Corona si Vaslui. * Universitatea Cluj Napoca (11) vs. Pandurii Tg. Jiu (7) - ora...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 17 Mai 2014, ora 12:38

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 33 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, isi trage sambata cortina odata cu disputarea ultimilor trei jocuri ramase pe tablou, doua cu posibile consecinte in hora retrogradarii. * Ceahlaul Piatra Neamt (12) vs. SC Vaslui (5) - ora 15.00 / Digi Sport 1 George Gaman (Craiova) - central; Bogdan Velicu (Bucuresti) si Stelian Slabu (Brasov) - asistenti; Emil...

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Vineri, 16 Mai 2014, ora 23:25

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in cele patru meciuri disputate vineri, in penultima etapa a Ligii 1. Astra - ACS Poli 5-1 (Budescu '20, Yazalde '31, Bukari '41, Claro '59 ag., Alibec '87 / Boldea '24) - Cronica este aici FC Brasov - U Cluj 0-0 - Cronica este aici Dinamo - Sageata Navodari 4-1 (Lazar '19, Tucudean '24, Matei '43, Lazar '75 / Dinu '89) - Cronica...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 16 Mai 2014, ora 10:17

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Penultima runda a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, continua vineri cu patru dispute mai mult decat interesante, in toate evoluand echipe care tremura in privinta salvarii de la retrogradare. * FC Brasov (15) vs. Universitatea Cluj Napoca (9) - ora 19.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Sebastian Gheorghe (Suceava) si Marius Nicoara (B.Herculane) -...

Liga 1: Rezultatele inregistrate joi

Joi, 15 Mai 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele inregistrate joi

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in meciurile disputate joi seara, in etapa a 33-a din Liga 1. CFR Cluj - Gaz Metan Medias 3-1 (Deac '9, '74, Trtovac ag. '71 / Bawab '51) - Cronica este aici Pandurii Tg.Jiu - Corona Brasov 5-0 (Anton '10, Dos Santos '17, '64, Matulevicius '62, '76) - Cronica este aici In aceasta etapa se vor mai disputa urmatoarele meciuri:...

Programul complet si televizarile meciurilor din Liga 1

Joi, 15 Mai 2014, ora 09:14

Programul complet si televizarile meciurilor din Liga 1

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 33 a Ligii 1, penultima din acest sezon, incepe joi, zi in care sunt programate doua partide. Iata insa programul complet al rundei: Joi, 15 mai Pandurii Tg.Jiu - Corona Brasov, de la ora 18:30 DIGISPORT CFR Cluj - Gaz Metan Medias, de la ora 21:00 DIGISPORT Vineri, 16 mai FC Brasov - U Cluj, de la ora 19:30 DIGISPORT Dinamo - Sageata Navodari, de la ora 19:30...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 12 Mai 2014, ora 12:06

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Runda cu numarul 32 a Ligii 1, antepenultima a stagiunii, isi trage cortina luni, odata cu disputarea ultimelor trei partide ramase pe tablou, doua avand implicatii majore pentru zona retrogradabila. Iata programul: * Corona Brasov (18) vs. Universitatea Cluj Napoca (14) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Paul Unimatan (Zalau) - central; Iulian Radu si Vlad Barleanu (ambii Bucuresti) -...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 11 Mai 2014, ora 09:44

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 32 a primului esalon fotbalistic intern, antepenultima a editiei 2013/2014, continua astazi cu patru dispute care conteaza atat pentru podium (mai putin locul 1), cat si in ce priveste zona fierbinte, jos, excluzand pe Corona (deja ingropata), "apele" fiind foarte tulburi. * SC Vaslui (5) vs. Otelul Galati (17) - ora 15.30 / Digi Sport 1 Adrian Comanescu (Rm. Valcea) -...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 10 Mai 2014, ora 08:42

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Antepenultima runda a primei noastre scene fotbalistice se deschide astazi cu doua jocuri, in cel de pe litoral Sageata incercand "marea cu degetul" in tentativa de evitare a retrogradarii. * Sageata Navodari (17) vs. Concordia Chiajna (9) - ora 18.00 / Digi Sport 1 Ovidiu Hategan (Arad) - central; Octavian Sovre (Oradea) si Valentin Avram (Bucuresti) - asistenti; Adrian Illyes (Ploiesti)...

Rezultatele complete inregistrate in Liga 1 si clasamentul

Joi, 08 Mai 2014, ora 23:20

Rezultatele complete inregistrate in Liga 1 si clasamentul

Liga 1 / rezultate

Iata rezultatele complete inregistrate in etapa cu numarul 31 din Liga 1: Marti: Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 1-0 Dinamo - CFR Cluj 0-3 Miercuri: Ceahlaul - FC Botosani 0-0 Petrolul - FC Vaslui 3-0 Astra Giurgiu - Sageata Navodari 2-0 Joi: FC Brasov - Corona Brasov 1-0 Pandurii - Viitorul 1-1 Otelul Galati - Poli Timisoara 1-0 U Cluj - Steaua 0-1 In varful...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Joi, 08 Mai 2014, ora 15:07

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 31 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, isi trage joi cortina odata cu disputarea ultimelor patru jocuri ramase pe tablou, gruparea din Ghencea avand sansa de a castiga titlul matematic. Iata programul, arbitrii si televizarile de joi: * FC Brasov (14) vs. Corona Brasov (18) - ora 17.00 / Digi Sport 1 Denis Haidiner (Hunedoara) - central; Florin...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

Miercuri, 07 Mai 2014, ora 10:47

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de miercuri

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 31 a principalului nostru esalon fotbalistic continua miercuri cu trei jocuri. * Ceahlaul Piatra Neamt (11) vs. ACS Botosani (8) - ora 18.00 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - central; Andrei Constantinescu (Bucuresti) si Gero Szabo (Cluj Napoca0 - asistenti; Emil Voicu (Bacau) si Florin Marcu (Oradea) - aditionali; Valentin Dumitru (Gherghita/Prahova) - rezerva...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Marti, 06 Mai 2014, ora 22:55

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate marti seara in etapa cu numarul 31 din Liga 1. Rezultate: Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 1-0 (Wellington '42) CRONICA: Inca o echipa scapa de emotiile retrogradarii Dinamo - CFR Cluj 0-3 (F.Costea '20, Negrut '48, Batin 90+1) CRONICA: Dinamo, umilita acasa de CFR Cluj Celelalte intalniri are etapei se vor disputa...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de marti

Marti, 06 Mai 2014, ora 12:51

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de marti

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 31 a primei noastre scene fotbalistice programeaza penultima intermediara a sezonului, marti urmand sa se dispute doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Concordia Chiajna (12) vs. Gaz Metan Medias (9) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Robert Dumitru (Brasov) - central; Vladimir Urzica (Piatra Neamt) si Marius Marchidanu (Braila) - asistenti; Catalin Busi (Rm. Valcea) si Marian Barbu...

Steaua - Corona: arbitrii si televizarea meciului

Luni, 05 Mai 2014, ora 12:00

Steaua - Corona: arbitrii si televizarea meciului

Fotbal / meciuri

In Ghencea se trage luni cortina peste runda care s-a deschis vineri la malul marii, utimul joc ramas pe tablou aducand fata in fata chiar cei doi poli ai clasamentului, cu o echipa gazda foarte aproape de titlu, si cea de sub Tampa deja matematic retrogradata. * Steaua Bucuresti (1) vs. Corona Brasov (18) - ora 20.30 / Digi Sport 1 Florin Andrei (Tg. Mures) - central; Valentin Dumitru...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Duminica, 04 Mai 2014, ora 22:15

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / rezultate

Duminica s-au disputat doua partide din cadrul etapei cu numarul 30 din Liga 1. Iata, mai jos, rezultatele inregistrate: FC Botosani - Otelul 3-1 (Vasvari '23 '45, Fulop '56/ Astafei '92) CRONICA: Dezastru pentru Otelul! Fosta campioana, aproape retrogradata! Viitorul Constanta - "U" Cluj 1-0 (Dica '91) CRONICA: Echipa lui Hagi, victorie cruciala in Liga 1 Rezultatele...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Duminica, 04 Mai 2014, ora 10:05

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 30 a primului esalon fotbalistic continua astazi cu doua jocuri care conteaza pentru jumatatea inferioara a ierarhiei la zi, cel de la Chiajna anuntandu-se realmente de foc, in special pentru gruparea lui Gica Hagi. * ACS Botosani (8) vs. Otelul Galati (16) - ora 17.00 / Digi Sport 1 Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Daniel Hulubei (Vaslui) si Alexandru Cerei (Cluj...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 03 Mai 2014, ora 10:12

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / program

Etapa 30 a Ligii 1 continua sambata cu inca trei interesante dispute, capul de afis constituindu-l duelul de pe Bega, dintre banateni si "lupii galbeni". Iata programul: * SC Vaslui (5) vs. Pandurii Tg. Jiu (7) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Adrian Illyes (Ploiesti) - central; Bogdan Velicu (Bucuresti) si Vasile Popescu (Buzau) - asistenti; Mihai Amoraritei (Campina) si Bogdan Anghelinei...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 02 Mai 2014, ora 11:55

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 30 a primului esichier fotbalistic intern, editia 2013/2014, se deschide vineri cu trei jocuri, dupa cum urmeaza: * Sageata Navodari (140 vs. Ceahlaul Piatra Neamt (13) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Istvan Kovacs (Carei) - central; Miclos Nagy (Cluj Napoca) si Florin Ungureanu (Bucuresti) - asistenti; Horatiu Fesnic si Dan Dreve (ambii din Cluj Napoca0 - aditionali; Marius...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 28 Aprilie 2014, ora 12:44

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 29 a primei noastre scene fotbalistice isi trage luni cortina, dupa disputarea celor trei jocuri ramase pe tablou. * Corona Brasov (18) vs. Viitorul Constanta (17) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - Octavian Sovre (Oradea) si Ovidiu Artene (Vaslui) - asistenti; Paul Unimatan (Zalau) si Iulian Calin (Stefanesti / Arges) - aditionali; Vlad Barleanu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Duminica, 27 Aprilie 2014, ora 10:40

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 29 a principalului esichier fotbalistic intern continua astazi cu trei dispute al carei "cap de afis" pare a fi, de departe, duelul giurgiuveano/clujean de la malul Dunarii. * Astra Giurgiu (2) vs. CFR Cluj Napoca (7) 0 ora 14.00 / Dolce Sport si Antena 1 Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Sebastian Gheorghe (Suceava) si Iulian Radu (Bucuresti) - asistenti; Marius...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 26 Aprilie 2014, ora 09:52

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / program

Runda cu numarul 29 a primei noastre scene fotbalistice continua sambata cu doua dispute, dupa cum urmeaza: * Otelul Galati (14) vs. Sageata Navodari (16) - ora 16.30 / Digi Sport 1 Marius Avram (Bucuresti) - central; Marius Nicoara (Baile Herculane) si Bogdan Gheorghe (Bucuresti) - asistenti; Florin Miron si Andrei Antonie (ambii Bucuresti) - aditionali; Marius Badea (Rm. Valcea) -...

Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor etapei cu numarul 29

Vineri, 25 Aprilie 2014, ora 09:49

Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor etapei cu numarul 29

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 28 a primei noastre scene fotbalistice se deschide vineri:. * Ceahlaul Piatra Neamt (11) vs. Gaz Metan Medias (10) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Ovidiu Hategan (Arad) - central; Aurel Onita (Constanta) si Adrian Ghinguleac (Bucuresti) - asistenti; Adrian Illyes (Ploiesti) si Mihai Amoraritei (Campina) - aditionali; Adrian Marginean (Aiud) - rezerva Observator: Ioan Muresan...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Luni, 21 Aprilie 2014, ora 10:16

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 28 a primului nostru esalon fotbalistic se inchide in a doua zi de Paste, cu trei jocuri, ultimul, cel de la Chiajna, putand aduce fie o desprindere aproape decisiva a Stelei in drumul spre titlu, ori, un balon urias de oxigen pentru gruparea lui Gica Hagi. * ACS Poli Timisoara (12) vs. Universitatea Cluj Napoca (14) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Istvan Kovacs (Carei) -...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 20 Aprilie 2014, ora 12:57

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 28 a principalei noastre scene fotbalistice nu are pauza nici macar de Paste, duminica urmand sa se dispute trei jocuri in care vor evolua patru dintre primele sase clasate (,ai putin Steaua si Vslui). * Dinamo Bucuresti (5) vs. Astra Giurgiu (2) - ora 14.00 / Dolce Sport 1 Ovidiu Hategan (Arad) - central; Aurel Onita (Constanta) si Miclos Nagy (Cluj) - asistenti; Marcel...

Liga 1: Rezultatele inregistrate sambata

Sambata, 19 Aprilie 2014, ora 21:25

Liga 1: Rezultatele inregistrate sambata

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate sambata, in meciurile din etapa a 28-a a Ligii 1. CFR Cluj - Ceahlaul P.Neamt 2-0 (Tade '33, Chantouria '86) Victorie clara pentru CFR Cluj SC Vaslui - Corona Brasov 8-1 (Madson '21, Antal '30, '64, Balaur '42, Viveiros '45, Temwanjera '53, '55, Musat '86 / Forika '39) Victorie zdrobitoare pentru FC Vaslui In aceasta etapa...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 19 Aprilie 2014, ora 13:14

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 28 a primei nostre ligi fotbalistice continua sambata cu doua dispute, dupa cum urmeaza: * SC Vaslui (5) vs. Corona Brasov (18) - ora 17.00 / Digi Sport 1 Horia Mladenovici (Bucuresti) - central; Florin Ungureanu (Bucuresti) si Valentin Dumitru (Gherghita/Prahova) - asistenti; Dragos Istrate (Bucuresti) si Ionut Coza (Cernica/Ilfov) - aditionali; Alexandru Midvichi...

Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din etapa 28

Vineri, 18 Aprilie 2014, ora 10:12

Liga 1: Programul si televizarile meciurilor din etapa 28

Liga 1 / etape

Runda cu numarul 28 a Ligii 1 se deschide in Vinerea Mare, la Medias, si se va inchide in a doua zi de Paste la Chiajna. Iata programul complet si televizarile partidelor: Vineri, 18 aprilie * Gaz Metan Medias (10) vs. Otelul Galati (15) - ora 19.00 / Digi Sport 1 George Gaman (Craiova) - central; Sebastian Gheorghe (Suceava) si Vlad Barleanu (Bucuresti) - asistenti; Dorian...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 14 Aprilie 2014, ora 11:46

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 27 se inchide in prima zi din Saptamana Mare, odata cu disputarea ultimelor trei jocuri ramase pe tablou. * Universitatea Cluj Napoca (15) vs. ACS Botosani (8) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Aurel Onita (Constanta) si Iulian Radu (Bucuresti) - asistenti; Marcel Barsan (Bucuresti) si Paul Unimatan (Zalau) - aditionali; Florin Ungureanu...

Liga 1: Rezultatele inregistrate duminica

Duminica, 13 Aprilie 2014, ora 22:45

Liga 1: Rezultatele inregistrate duminica

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in meciurile disputate duminica in etapa a 27-a din Liga 1 Otelul - CFR Cluj 0-1 (Rui Pedro '80) - Cronica meciului este aici Ceahlaul - Dinamo 0-1 (Matei '52) - Cronica meciului este aici In aceasta etapa s-au inregistrat urmatoarele rezultate: Vineri: Corona Brasov - ACS Poli Timisoara 0-0 Steaua - FC Vaslui 0-1...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 13 Aprilie 2014, ora 13:52

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa 27 a primei noastre ligi fotbalistice continua de Florii cu inca doua dispute interesante, dar care nu pot influenta zonele extreme ale ierarhiei la zi. * Otelul Galati (14) vs. CFR Cluj Napoca (7) - ora 18.15 / Digi Sport 1 George Radulescu (Bucuresti) - central; Ovidiu Artene (Vaslui) si Stelian Slabu (Brasov) - asistenti; Adrian Illyes (Ploiesti) si Ionut Coza (Cernica) -...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 12 Aprilie 2014, ora 08:41

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 27 a principalei noastre scene fotbalistice va continua astazi, cu doua jocuri ale echipelor care stau pe podium in spatele Stelei, ambele urmand sa evolueze in propriul fief. * Astra Giurgiu (2) vs. Concordia Chiajna (9) - ora 16.30 / Digi Sport 1 Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - central; Sebastian Stoianov (Constanta) si Daniel Ciocanea (Sibiu) - asistenti; Sergiu Popa...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 11 Aprilie 2014, ora 22:25

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate vineri seara in etapa cu numarul 27 din Liga 1. Rezultate: Corona Brasov - ACS Poli Timisoara 0-0 Steaua - FC Vaslui 0-1 (Temwajera '85) Celelalte meciuri din aceasta runda se vor disputa dupa cum urmeaza: Sambata 16:30 Astra Giurgiu - Concordia Chiajna (Digi Sport) 19:00 Petrolul - Gaz Metan Medias (Digi Sport)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 11 Aprilie 2014, ora 17:12

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 27 a principalului esalon fotbalistic intern debuteaza vineri cu doua dispute, astfel: * Corona Brasov (18) vs. ACS Poli Timisoara (12) - ora 18.00 / Digi Sport 1 Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Dragos Iliescu (Craiova) si Gabriel Stroe (Pitesti) - asistenti; Dragos Teodor (Constanta) si Mihai Amoraritei (Campina) - aditionali; Gabriel Barjac (Zalau) - rezerva...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Luni, 07 Aprilie 2014, ora 13:38

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 26 a primei scene fotbalistice interne, editia 2013/2014, isi trage luni cortina odata cu disputarea ultimilor trei jocuri de pe tablou, cel de la malul marii putand fi considerat unul al supravietuirii. * Gaz Metan Medias (10) vs. Pandurii Tg. Jiu (6) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - central; Aurel Onita (Constanta) si Laszlo Imre Bucsi (Sf....


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10