Ziare.com
Home > Personalitati > Liga 1 > program
Cupa Ligii: Programul meciurilor de duminica

Duminica, 14 Decembrie 2014, ora 14:30

Cupa Ligii: Programul meciurilor de duminica

Liga 1 / meciuri

Revenita in actualitate dupa o pauza de aproape 15 ani, Cupa Ligii 1, editia 2014/2015, programeaza astazi sferturile care vor intregi semifinalele competitiei, dupa cum urmeaza: * Astra Giurgiu vs. Viitorul Constanta - ora 16.30 / Look Tv Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Iulian Radu (Bucuresti) si Adrian Marginean (Aiud). Rezerva: Lucian Rusandu (Sf.Gheorghe) Observator arbitri: Dan Berbecaru (Rm.Valcea) Observator joc: Ion Craiu (Bucuresti) * CSMS Iasi vs. Steaua Bucuresti - ora 20.00 / Look Plus Arbitri: Robert Dumitru (Brasov) - Valentin Avram (Bucuresti) si Marius Badea (Rm.Valcea). Rezerva: Adrian Illyes (Ploiesti) Observator arbitri: Marian Dorobantu (Buzau) Observator joc: Catalin Popa (Vaslui) Rezultatele de pana acum: * PANDURII TG.JIU - Otelul Galati 2-0 * DINAMO BUCURESTI - Universitatea Cluj Napoca 3-2 (dupa lovituri departajare) Semifinalele se vor desfasura tur/retur, in primavara anului...

Liga 1: Cortina turului cade pe ''Ilie Oana''

Luni, 08 Decembrie 2014, ora 11:11

Liga 1: Cortina turului cade pe ''Ilie Oana''

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 17 a principalei noastre scene fotbalistice programeaza luni, la Ploiesti, ultimul joc al turului, o disputa care poate schimba oarecum configuratia actuala a podiumului iernii. * Petrolul Ploiesti (3) vs. Concordia Chiajna (14) - ora 20.30/ Look Tv Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Iulian Radu si Vlad Barleanu (ambii din Bucuresti). Rezerva: Dan Botescu (Bucuresti)...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 07 Decembrie 2014, ora 12:58

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / program

Ultima runda a turului principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, continua duminica, avand la start trei jocuri, dupa cum urmeaza: * Otelul Galati (17) vs. ASA Tg. Mures (6) - ora 15.30 / Look Tv Arbitri: Horatiu Fesnic - Alexandru Cerei (ambii din Cluj Napoca) si Florin Paunescu (Rm.Valcea). Rezerva: Catalin Busi (Rm. Valcea) Observator arbitri: Corneliu Fecioru...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Sambata, 06 Decembrie 2014, ora 22:20

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate sambata in etapa cu numarul 17 din Liga 1. Rezultate: Ceahlaul - U Cluj 0-6 (Lemnaru '26 '70, Mengolo '44, '45+3, '60, Costin '80) Pandurii - Rapid 2-0 (Roman '14, Matulevicius '89) Astra - Dinamo 6-1 (Budescu '16, Seto '20, De Amorim '29, Oros '36, Alibec '69, Ben Youssef '74/ Bilinski '70) Ultimele partide din aceasta...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 06 Decembrie 2014, ora 11:52

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Ultima runda a turului Ligii 1, editia 2014/2015, continua vineri cu trei jocuri, cel mai interesant anuntandu-se duelul de pe malul giurgiuvean al Dunarii dintre "dracii negrii" si "cainii rosii". Iata programul complet: * Ceahlaul Piatra Neamt (15) vs. Universitatea Cluj Napoca (13) - ora 15.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Aurel Onita...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 05 Decembrie 2014, ora 22:20

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate vineri seara in etapa cu numarul 17 din Liga 1. Rezultate: Gaz Metan Medias - FC Brasov 2-1 (Llullaku '3 '5/ Constantinescu '88) Viitorul - FC Botosani 1-2 (Tanase '18/ Hadnagy '8, Batin '80) Celelalte partide din aceasta runda se vor disputa dupa urmatorul program: Sambata 15:30 Ceahlaul - U Cluj 18:00 Pandurii -...

1 comentariu
Liga 1: Programul meciurilor de vineri

Vineri, 05 Decembrie 2014, ora 12:58

Liga 1: Programul meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa de final a turului editiei 2014 / 2015, cea cu numarul 17, se va derula pe parcursul urmatoarelor patru zile, vineri fiind programate doua dispute, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (14) vs. FC Brasov (10) - ora 18.00 / Look Tv si Dolce Sport Arbitri: George Gaman - Dragos Iliescu (ambii Craiova) si George Neacsu (Campulung Muscel). Rezerva: Viorel Flueran (Craiova) Observator...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 30 Noiembrie 2014, ora 10:56

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 16 a primului nostru esalon fotbalistic, editia 2014/2015, continua in ultima zi a toamnei calendaristice cu inca trei dispute interesante, cele din Stefan cel Mare si Targu Mures anuntandu-se chiar de "foc". * FC Brasov (9) vs. Viitorul Constanta (10) - ora 15.30 / Look Tv Arbitri: Marian Balaci - Marius Nicoara (ambii Drobeta Turnu Severin) si Daniel Hulubei (Vaslui)....

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile jocurilor de sambata

Sambata, 29 Noiembrie 2014, ora 10:48

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile jocurilor de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 16, penultima a turului editiei 2014/2015, continua sambata cu disputarea a trei partide, dupa cum urmeaza: CS U Craiova (7) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (15) - ora 15.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Sebastian Stoianov (Constanta) si Ionut Bobe (Videle). Rezerva: Denis Haidiner (Hunedoara) Observator arbitri: Dan Berbecaru (Rm. Valcea)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din penultima etapa a turului

Vineri, 28 Noiembrie 2014, ora 10:56

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din penultima etapa a turului

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 16 a primei noastre scene fotbalistice, penultima a turului, se deschide cu doua dispute, contand pentru jumatatea inferioara a ierarhiei, dupa cum urmeaza: * Comcordia Chiajna (15) vs. Gaz Metan Medias (12) - ora 18.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Iulian Dima (Bucuresti) - Miclos Nagy (Cluj Napoca) si Florin Paunescu (Rm.Valcea). Rezerva: Dragos Istrate...

Liga 1: Etapa 15 se "inchide" in Banie

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 09:35

Liga 1: Etapa 15 se "inchide" in Banie

Liga 1 / etape

Antepenultima runda a turului Ligii 1, editia 2014/2015, programeaza luni ultimul joc ramas pe tablou, e vorba de confruntarea olteano - giulesteana de pe batranul "Oblemenco". * CS U Craiova (8) vs. Rapid Bucuresti (17) - ora 20.30 / Look Tv Arbitri: Iulian Calin (Stefanesti / Arges) - Miclos Nagy si Alexandru Cerei (ambii Cluj Napoca). Rezerva: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 23 Noiembrie 2014, ora 12:10

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 15 a primului esalon fotbalistic intern, editia 2014/2015, continua astazi cu disputarea a trei jocuri, capul de afis al zilei, si chiar al intregii runde, constituindu-l confruntarea de pe Ilie Oana dintre petrolisti si mureseni. * Pandurii Tg.Jiu (11) vs. ACS Botosani (8) - ora 15.30 / Look Tv Arbitri: Viorel Cojocaru (Galati) - Adrian Popescu (Craiova) si Stelian Slabu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 22 Noiembrie 2014, ora 08:56

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 15 a primului nostru esalon fotbalistic, editia 2014/2015, continua sambata cu disputarea a trei jocuri, dupa cum urmeaza: * Astra Giurgiu (5) vs. Universitatea Cluj Napoca (14) - ora 15.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - Mircea Orbulet (Bucuresti) si Dragos Iliescu (Craiova). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Adrian...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 21 Noiembrie 2014, ora 22:20

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / rezultate

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate vineri seara in etapa cu numarul 15 din Liga 1. Rezultate: Viitorul - Concordia Chiajna 2-1 (Tanase '23, Mitrea '44/ Dina '76, Florea '90+2) Gaz Metan Medias - Dinamo 1-2 (Tahar '4/ Boubacar '21, Bilinski '54) Celelalte meciuri din aceasta runda se vor disputa dupa urmatorul program: Sambata 15:30 Astra Giurgiu - U...

2 comentarii
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

Vineri, 21 Noiembrie 2014, ora 11:38

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

Liga 1 / meciuri

Prima noastra scena fotbalistica isi redeschide cortina dupa pauza impusa de jocurile nationalei mari cu Irlanda de Nord si Danemarca, vineri urmand sa se dispute doua partide din contul etapei cu numarul 15, dupa cum urmeaza: * Viitorul Constanta (10) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.00 / Look Tv si Dolce Sport / se joaca la Chiajna Arbitri: Cristian Balaj (Baia Mare) - Adrian...

Liga 1: Cortina etapei cade in Giulesti

Luni, 10 Noiembrie 2014, ora 10:05

Liga 1: Cortina etapei cade in Giulesti

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 14 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014 / 2015, se inchide luni, langa Podul Grant, unde se vor afla fata in fata doua echipe pozitionate actualmente in zona fierbinte a retrogradarii. Iata toate detaliile partidei: * Rapid Bucuresti (17) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (14) - ora 20.30 / Look Tv Arbitri: Horatiu Fesnic (Cluj Napoca) - Florin Paunescu si Marius...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 09 Noiembrie 2014, ora 08:42

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 14 a primului nostru esalon fotbalistic, editia 2014-2015, continua duminica avand la start inca trei dispute, dupa cum urmeaza: CSMS Iasi (16) vs. CS U Craiova (8) - ora 15.30 / Look Tv Arbitri: Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - Sebastian Gheorghe (Suceava) si Daniel Hulubei (Vaslui). Rezerva: Robert Dumitru (Brasov) Observator arbitri: Dan Berbecaru (Rm. Valcea)...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Sambata, 08 Noiembrie 2014, ora 22:25

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / rezultate

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate sambata in etapa cu numarul 14 din Liga 1. Rezultate: FC Brasov - Pandurii 0-3 (Buleica '39 '74, Roman '88) FC Botosani - CFR Cluj 0-1 (Jazvic '38) U Cluj - Petrolul Ploiesti 0-3 (Tamuz '36, Alcenat '45, Albin '70) Celelalte partide din aceasta runda se vor disputa dupa urmatorul program: Duminica 15:30 CSMS Iasi -...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 08 Noiembrie 2014, ora 10:13

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 14 a primului esalon fotbalistic intern, editia 2014/2015, continua sambata cu alte trei jocuri, toate cu impact pentru ambii poli ai clasamentului. Iata programul: * FC Brasov (9) vs. Pandurii Tg. Jiu (14) - ora 15.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Iulian Dima - Vasile Marinescu si Iulian Radu (toti din Bucuresti). Rezerva: Dan Dreve (Cluj Napoca) Observator...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 07 Noiembrie 2014, ora 22:20

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate vineri seara in etapa cu numarul 14 din Liga 1. Rezultate: Asa Targu Mures - Gaz Metan Medias 2-0 (Bumba '8, Hora '67) Dinamo - Viitorul 2-3 (Gavrila '49, Petre '88/ Mitrea '5 '43, Bonilla '83) Celelalte meciuri din aceasta etapa se vor disputa dupa urmatorul program: Sambata 15:30 FC Brasov - Pandurii 18:00 FC...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

Vineri, 07 Noiembrie 2014, ora 10:35

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 14 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi deschide astazi cortina odata cu disputarea a doua jocuri de pe tablou, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (5) vs. Gaz Metan Medias (10) - ora 18.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Vlad Barleanu (toti din Bucuresti). Rezerva: Dorian Miclosina (Drobeta Turnu Severin)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 03 Noiembrie 2014, ora 09:45

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / meciuri

Dupa pauza de o zi, impusa de turul 1 al alegerilor prezidentiale, etapa cu numarul 13 a primului nostru esichier fotbalistic revine in actualitate cu disputarea a inca trei jocuri. Iata programul de luni: * FC Viitorul (11) vs. ASA Tg. Mures (5) - ora 16.00 / Look Plus / se joaca la Chiajna Arbitri: Robert Dumitru (Brasov) - Mircea Orbulet (Bucuresti) si Stelian Slabu (Brasov)....

Liga 1: "El Clasico" romanesc, primul meci al etapei

Vineri, 31 Octombrie 2014, ora 08:14

Liga 1: "El Clasico" romanesc, primul meci al etapei

Liga 1 / etape

Etapa cu numarul 13 a Ligii 1 incepe vineri cu un derbi de traditie pentru intreaga istorie a fotbalului autohton, Steaua - Dinamo, o confruntare care, de fiecare data a starnit un interes deosebit. Jocul, care se va desfasura pe National Arena incepand cu ora 20:30, a fost dat de CCA pe mana unei brigazi cu ecuson FIFA condusa de Cristian Balaj, baimareanul fiind ajutat la cele doua tuse de...

2 comentarii
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 26 Octombrie 2014, ora 10:43

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 12 a principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014 / 2015, continua in ultima duminica de octombrie cu inca trei dispute, cea mai apriga anuntandu-se confruntarea de la Targu Mures, dintre doua foste "surori" militare inainte de '89. * Concordia Chiajna (15) vs. CFR Cluj Napoca (2) - ora 15.30 / Look Tv Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) - Marius Marchidanu (Braila)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 11:40

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 12 a primei noastre ligi fotbalistice, editia 2014 / 2015, continua in ultima sambata de octombrie cu disputarea a trei jocuri. Iata programul zilei: * Ceahlaul Piatra Neamt (12) vs. CSMS Iasi (18) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Radu Petrescu (Bucuresti) - Adrian Popescu (Craiova) si Iulian Radu (Bucuresti). Rezerva: Ionut Coza (Cernica / Ilfov)...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 22:55

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate vineri in etapa cu numarul 12 din Liga 1. Rezultate: 18:30 Otelul - Gaz Metan Medias 1-1 (Cristea '73/ Roman '30) 21:00 FC Brasov - CSU Craiova 2-3 (Constantinescu '70, Ganea '79/ Vatajelu '32, Bawab '45, Rocha '82) Celelalte partide se vor disputa dupa urmatorul program: Sambata 16:00 Chiajna - CFR Cluj 18:30 U Cluj...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 12:26

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 12 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014 / 2015, isi deschide astazi cortina, odata cu desfasurarea a doua jocuri de pe tablou, dupa cum urmeaza: * Otelul Galati (18) vs. Gaz Metan Medias (9) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - Sebastian Gheorghe (Suceava) si Bogdan Gheorghe (Bucuresti). Rezerva: Dragos Teodor...

Rezultatele complete inregistrate in Liga 1 si clasamentul

Luni, 20 Octombrie 2014, ora 22:55

Rezultatele complete inregistrate in Liga 1 si clasamentul

Liga 1 / rezultate

Etapa a XI-a din Liga 1 s-a incheiat luni seara, dupa disputarea ultimei partide a acestei runde. Iata rezultatele inregistrate: Vineri: CSMS Iasi - FC Botosani 2-2< Rapid - FC Brasov 0-1 Sambata: FC Viitorul - Otelul 3-0 Pandurii - ASA Tg. Mures 1-1 CFR Cluj - Dinamo 2-1 Duminica: CSU Craiova - Concordia 1-1 Gaz Metan - Astra 1-1 Steaua - U Cluj 4-1 Luni:...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 19 Octombrie 2014, ora 11:42

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 11 a primei noastre scene fotbalistice continua in ziua de duminica, avand la start inca trei dispute, astfel: * CS U Craiova (11) vs. Concordia Chiajna (16) - ora 16.00 / Look Tv Arbitri: Andrei Chivulete - Vasile Marinescu (ambii din Bucuresti) si Ionut Bobe (Videle). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Zoltan Szekely (Baia Mare) Observator joc: Paul...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 18 Octombrie 2014, ora 10:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 11 a principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014 / 2015, continua sambata cu trei jocuri, cel mai de interes anuntandu-se, de departe, duelul ceferisto - dinamovist din Gruia. Iata tabloul disputelor de sambata: * Viitorul Constanta (15) vs. Otelul Galati (18) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - Mircea Grigoriu si...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 11-a

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 16:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 11-a

Liga 1 / program

Liga 1 se reia dupa o pauza impusa de recenta "dubla" a nationalei din preliminariile EURO 2016, vineri urmand sa se dispute primele doua jocuri din contul etapei cu numarul 11. Iata programul: * CSMS Iasi (18) vs. ACS Botosani (7) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marius Avram - Andrei Constantinescu (ambii Bucuresti) si Daniel Mitruti (Craiova). Rezerva: Adrian Illyes...

Liga 1: Programul si arbitrii ultimului meci al etapei a 10-a

Luni, 06 Octombrie 2014, ora 14:44

Liga 1: Programul si arbitrii ultimului meci al etapei a 10-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 10 a primei noastre scene fotbalistice isi inchide luni cortina, odata cu desfasurarea duelului in iarba a celor mai bine clasate echipe ardelene ale momentului. * ASA Tg. Mures (7) vs. CFR Cluj Napoca (2) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Marius Avram - Vasile Marinescu si Adrian Ghinguleac (toti din Bucuresti). Rezerva: Iulian Calin (Stefanesti / Arges) Observator...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 05 Octombrie 2014, ora 10:42

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 10 a principalei noastre scene fotbalistice, editia 2014 / 2015, continua duminica, avand la start inca trei dispute, Astra avand sansa sa revina pe ultima treapta a podiumului la zi, chiar si in cazul unui egal al giurgiuvenilor pe malul Dunarii. Iata ce se joaca in prima duminica de octombrie: * Otelul Galati (17) vs. Steaua Bucuresti (1) - ora 16.00 / Look Tv...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 04 Octombrie 2014, ora 11:54

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 10 a principalei scene fotbalistice interne, editia 2014 / 2015, continua sambata cu trei dispute. Cel mai interesant meci se anunta duelul de pe "Ilie Oana" dintre cele doua "gazare" ale noastre. Iata programul zilei: * Ceahlaul Piatra Neamt (10) vs. ACS Botosani (7) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marcel Barsan (Bucuresti) - Marius Nicoara (Drobeta...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 03 Octombrie 2014, ora 10:15

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa nu numarul 10 a primei noastre scene fotbalistice se deschide vineri cu doua jocuri mai degraba ale suferintei, in ambele fiind angrenate echipe care sunt, sau se afla in apropierea zonei retrogradabile. Iata programul: * FC Brasov (12) vs. CSMS Iasi (18) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Horatiu Fesnic - Miclos Nagy si Alexandru Cerei. Rezerva: Teodora Albon (toti...

Liga 1: Rezultatele din etapa a 9-a si clasamentul actualizat

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele din etapa a 9-a si clasamentul actualizat

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele complete din etapa a 9-a a Ligii 1 si clasamentul actualizat. Vineri CSMS Iasi - Concordia Chiajna 1-2 Sambata Gaz Metan Medias - Ceahlaul 2-2 Botosani - Brasov 0-0 Rapid - Dinamo 0-3 Duminica CSU Craiova - ASA Targu Mures 1-0 Viitorul - Petrolul 1-3 Steaua - Astra 0-0 Luni Pandurii - Otelul 4-0 CFR Cluj - U Cluj...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 09:43

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 9 a primului esalon fotbalistic intern, editia 2014 / 2015, se inchieie vineri, odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou. Capul de afis este duelul Clujului, unul in care "ceferistii" viseaza la fotoliul de lider (daca inving cel putin la doua goluri diferenta), in vreme ce "sepcile rosii" incearca departarea de zona fierbinte. Iata programul: *...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 28 Septembrie 2014, ora 09:18

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 9 a primei noastre scene fotbalistice va continua duminica, avand la start inca trei interesante jocuri, in Ghencea urmand sa se ciocneasca chiar gruparile apartinand celor mai bogati finantatori din ''sportul rege'' autohton. * CSU Craiova (11) vs. ASA Tg. Mures (5) - ora 16.00 / Look Tv Arbitri: Radu Petrescu - Vlad Barleanu (ambii din Bucuresti) si Gabriel Barjac...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 27 Septembrie 2014, ora 10:56

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 9 a primului esalon fotbalistic intern, editia 2014 / 2015, continua sambata cu trei jocuri, "cap de afis" constituindu-l, desigur, derbiul reinviatelor orgolii dintre gruparea de langa Podul Grant si cea a "cainilor rosii", duel programat in Giulesti. * Gaz Metan Medias (8) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (9) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Adrian Cojocaru...

Liga 1: Victorie uriasa pentru Chiajna

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 22:50

Liga 1: Victorie uriasa pentru Chiajna

Liga 1 / rezultate

Concordia Chiajna a obtinut o victorie uriasa in primul meci al etapei IX din Liga 1, impunandu-se pe terenul celor de la CSMS Iasi cu scorul de 2-1. Duelul dintre antrenorii Ionut Chirila si Marius Sumudica, cei care s-au duelat aprig prin intermediul presei in ultimele saptamani, a fost transat in favoarea celui din urma. Gazdele de la Iasi au deschis scorul in minutul 19, prin Cretu,...

1 comentariu
Liga 1: Programul etapei a 9-a

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 11:35

Liga 1: Programul etapei a 9-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 9 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu un singur joc, cel programat in Copou, protagoniste fiind doua echipe aflate in coada clasamentului la zi, iesenii cautand si prima lor victorie din acest sezon. * CSMS Iasi (18) vs. Concordia Chiajna (16) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Dragos Istrate (Bucuresti) - Ciprian Dansa (Oradea) si...

Liga 1: Arbitrii ultimului joc al etapei

Luni, 22 Septembrie 2014, ora 15:09

Liga 1: Arbitrii ultimului joc al etapei

Liga 1 / meciuri

Runda cu numarul 8 a principalei scene fotbalistice interne, editia 2014 / 2015, se inchide luni pe Cluj Arena, cu un joc care conteaza pentru jumatatea inferioara a ierarhiei momentului: * Universitatea Cluj Napoca (12) vs. CS U Craiova (15) - ora 21.00 / Look Tv Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Laszlo Imre Bucsi (Sf. Gheorghe) si Sebastian Stoianov (Constanta). Rezerva: Paul...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 21 Septembrie 2014, ora 15:41

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 8 a primului esichier fotbalistic intern continua duminica, avand la start inca trei dispute, ''capul de afis'' constituindu-l, desigur, confruntarea de pe ''Ilie Oana'' dintre Petrolul si Steaua. Iata ce se joaca duminica: * Ceahlaul Piatra Neamt (9) vs. FC Brasov (11) - ora 16.00 / Look Tv Arbitri: Dan Dreve (Cluj) - Aurel Onita (Constanta) si Adrian Popescu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 20 Septembrie 2014, ora 12:41

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 8 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014 / 2015, continua sambata cu trei dispute de interes pentru ambii poli ai clasamentului, dupa cum urmeaza: * Concordia Chiajna (18) vs. ACS Botosani (6) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marius Avram - Valentin Avram si Bogdan Gheorghe. Rezerva: Florin Miron (toti din Bucuresti) Observator arbitri: Florin...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 8-a

Vineri, 19 Septembrie 2014, ora 11:50

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 8-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 7 a primului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, se deschide vineri cu doua jocuri care vor avea loc in orase din inima Ardealului, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (10) vs. Viitorul Constanta (14) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: George Gaman (Craiova) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Daniel Mitruti (Craiova). Rezerva: Dragos Istrate...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 15 Septembrie 2014, ora 09:46

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 7 a primei noastre scene fotbalistice se inchide luni, odata cu desfasurarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, in centrul atentiei aflandu-se duelul dintre "panduri" si "lupii galbeni" programat in urbea lui Brancusi. Dar iata programul zilei: * CS U Craiova (18) vs. Otelul Galati (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Dragos Istrate - Radu Ghinguleac (ambii din...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 14 Septembrie 2014, ora 10:13

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 7 a primului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, continua duminica, avand la start trei jocuri, dupa cum urmeaza: * CSMS Iasi (17) vs. ASA Tg. Mures (6) - ora 16.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Iulian Dima (Bucuresti) - Octavian Sovre (Oradea) si Sebastian Stoianov (Constanta). Rezerva: Dragos Teodor (Constanta) Observator arbitri: Marian Dorobantu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 13 Septembrie 2014, ora 10:57

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 7 a primei noastre scene fotbalistice continua sambata cu inca doua dispute, cea de la Cluj Napoca, intre echipele care completeaza podiumul la zi alaturi de Steaua, tinand capul de afis al intregii runde. Altfel, ambele jocuri au fost date de CCA pe mana unor "centrali" de top, cunoscuti pentru intransigenta in decizii. * Viitorul Constanta (16) vs. Ceahlaul Piatra Neamt...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Vineri, 12 Septembrie 2014, ora 22:50

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in primele doua partide ale etapei cu numarul 7 din Liga 1. Rezultate: 18:30 FC Brasov - Concordia Chiajna 4-1 (Constantinescu '15 '49, Grigorie '33, Leko '53/ Boldrin '86) 21:00 Steaua - Gaz Metan Medias 3-1 (Keseru '12 '61, Sanmartean '49/ Llullaku '69) Celelalte meciuri din aceasta etapa se vor disputa dupa urmatorul program: Sambata 18:30...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

Vineri, 12 Septembrie 2014, ora 12:43

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

Liga 1 / stiri Liga I

Prima noastra scena fotbalistica reintra in "paine" dupa pauza impusa de startul nationalei mari in campania de calificare la Europenele 2016 din Franta, vineri urmand sa se desfasoare doua jocuri din contul etapei cu nr. 7, dupa cum urmeaza: * FC Brasov (14) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Ovidiu Artene (Vaslui) si Florin Badea...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 09:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 6 a principalului nostru esalon fotbalistic se inchide luni, odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, ambele putand aduce permutari de locuri doar in jumatatea inferioara a ierarhiei la zi. Iata programul: * Otelul Galati (17) vs. Rapid Bucuresti (12) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Andrei Chivulete - Valentin Avram (ambii din Bucuresti) si Marius...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 31 August 2014, ora 10:19

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Fotbal / stiri fotbal

Etapa cu numarul 6 a primei scene fotbalistice interne continua astazi cu trei jocuri, cel mai tare anuntandu-se duelul de pe ''Ilie Oana'' dintre finalistele Cupei Romaniei din 2013, Petrolul si CFR. Iata disputele din ultima zi de august si, totodata, calendaristic, a verii: * ASA Tg. Mures (80 vs. ASC Botosani (7) - ora 17.00 / Look Plus Tv si Dolce Sport Arbitri: George Radulescu...

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Sambata, 30 August 2014, ora 22:50

Rezultatele inregistrate in Liga 1

Liga 1 / meciuri

Iata mai jos rezultatele inregistrate in partidele programate sambata seara in etapa a sasea din Liga 1. Rezultate: Dinamo - FC Brasov 2-1 (Cordos '34, Matei '63/ Aganovic '85) FC Viitorul - Steaua 0-1 (Iancu '52) In primele meciuri ale etapei, Ceahlaul a invins Concordia Chiajna, iar Pandurii s-au impus la Medias. Ultimele partide din aceasta runda sunt programate duminica si...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Sambata, 30 August 2014, ora 10:55

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 6 a Ligii 1 continua sambata cu inca doua meciuri, dupa cum urmeaza: * Dinamo Bucuresti (6) vs. FC Brasov (13) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: George Gaman (Craiova) - Gabriel Stroe (Pitesti) si Marius Marchidanu (Braila). Rezerva: Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) Observator arbitri: Augustus Constantin (Rm. Valcea) Observator joc: Constantin Stancu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

Vineri, 29 August 2014, ora 15:07

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 6-a

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 6 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se deschide vineri cu jocurile: * Gaz Metan Medias (8) vs. Pandurii Tg. Jiu (16) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Andrei Constantinescu (toti din Bucuresti). Rezerva: Horatiu Fesnic (Cluj Napoca) Observator arbitri: Costin Toma (Piatra Neamt) Observator joc: Aurel Beldeanu...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 25 August 2014, ora 13:49

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi trage luni cortina odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * CSMS Iasi (16) vs. Otelul Galati (18) ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Gaman (Craiova) - Dragos Iliescu (Craiova) si George Neacsu (Campulung Muscel). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Ioan...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 24 August 2014, ora 09:36

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 5 a primei scene fotbalistice interne va continua duminica avand la start trei dispute, doua dintre ele in care apar si echipele noastre din play-off-ul Europa League fiind asteptate chiar cu ''sufletul la gura'', e vorba de cele din Giulesti si Banie. * ACS Botosani (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Viorel Cojocaru...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 23 August 2014, ora 10:23

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, continua sambata cu inca doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Pandurii Tg. Jiu (17) vs. Viitorul Constanta (15) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Ovidiu Hategan (Arad) - Octavian Sovre (Oradea) si Adrian Ghinguleac (Bucuresti). Rezerva: Florin Marcu (Oradea) Observator arbitri: Cornel Sorescu (Pitesti)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 22 August 2014, ora 09:48

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 5 a Ligii 1 incepe vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * FC Brasov (16) vs. ASA Tg. Mures (5) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Gabriel Barjac (Zalau). Rezerva: Florin Miron (Bucuresti) Observator arbitri: Alexandru Deaconu (Bucuresti) Observator joc: Marian Bucurescu (Bucuresti) *...

Liga 1: Rezultatele din etapa a 4-a si clasamentul actualizat

Luni, 18 August 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele din etapa a 4-a si clasamentul actualizat

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate in etapa a 4-a din Liga 1 si clasamentul actualizat. Vineri, 15 august Gaz Metan - CS "U" Craiova 1-0 Steaua - Pandurii 6-0 Sambata, 16 august Astra Giurgiu - CSMS Iasi 2-1 Petrolul - Rapid 0-0 Duminica, 17 august FCM Tg. Mures - Concordia Chiajna 2-0 Otelul - Botosani 0-1 Ceahlaul - Dinamo 1-1 Luni, 18...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 18 August 2014, ora 09:47

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a pLigii 1 se inchieie luni, odata cu disputarea ultimilor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Universitatea Cluj Napoca (10) vs. FC Brasov (18) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Marius Avram - Iulian Radu (ambii din Bucuresti) si Adrian Popescu (Craiova). Rezerva: Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) Observator arbitri: Victor Berbecaru (Rm. Valcea)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Duminica, 17 August 2014, ora 12:40

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a primului nostru esalon fotbalistic continua duminica cu disputarea a trei jocuri, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (6) vs. Concordia Chiajna (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Marcel Barsan - Valentin Avram (ambii Bucuresti) si Ciprian Dansa (Oradea). Rezerva: Paul Unimatan (Zalau) Observator arbitri: Zoltan Szekely (Baia Mare) Observator joc:...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 16 August 2014, ora 10:44

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / stiri Liga I

Etapa cu numarul 4 a principalei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, va continua sambata cu doua dispute in care apar ambele echipe romanesti calificate in play-off-ul Europa League. * Astra Giurgiu (5) vs. CSMS Iasi (15) - ora 18.30 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Catalin Popa (Pitesti) - Mircea Orbulet (Bucuresti) si Marius Bobe (Videle). Rezerva: Marian Balaci (Craiova)...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Vineri, 15 August 2014, ora 10:21

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 4 a Ligii 1 incepe in ziua de Sf. Maria cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (5) vs. CS U Craiova (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Radulescu - Vasile Marinescu (ambii Bucuresti) si Gabriel Stroe (Pitesti). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Patritiu Abrudan (Cluj Napoca) Observator joc: Romulus Chihaia (Bucuresti) * Steaua...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 11 August 2014, ora 11:50

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / program

Etapa cu numarul 3 a Ligii 1 se incheie luni, odata cu disputarea ultimelor doua jocuri. Iata meciurile de luni: * Concordia Chiajna (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (16) - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Radu Petrescu - Adrian Ghinguleac (ambii din Bucuresti) si Ioan Ciocanea (Sibiu). Rezerva: Dragos Istrate (Bucuresti) Observator arbitri: Cristian Nica (Ploiesti) Observator joc:...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Duminica, 10 August 2014, ora 10:47

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primului esichier fotbalistic intern, editia 2014/2015, continua duminica avand trei dispute in care apar si calificatele noastre in play-off-ul celor doua competitii europene de club, capul de afis al zile constituindu-l, desigur, confruntarea din Gruia. Interesant ca toate aceste jocuri au fost date de CCA pe mana celor mai buni centrali romani ai ultimilor ani....

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Sambata, 09 August 2014, ora 11:45

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de sambata

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, continua sambata cu inca doua dispute, dupa cum urmeaza: * Pandurii Tg. Jiu (10) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (18) - ora 18.30 / LOOK Plus Arbitri: Iulian Calin (Stefanesti/Arges) - Ovidiu Artene (Vaslui) si Mircea Grigoriu (Bucuresti). Rezerva: Catalin Popa (Pitesti) Observator arbitri: Laszlo Sajtos (Sibiu)...

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Vineri, 08 August 2014, ora 22:55

Liga 1: Rezultatele inregistrate vineri

Liga 1 / meciuri

Site-ul Ziare.com va prezinta rezultatele inregistrate vineri in primele meciuri din etapa a treia a Ligii 1. Rapid - Gaz Metan Medias 1-1 (Pancu '42 / Lullaku '90) - cronica meciului este aici CS "U" Craiova - Viitorul Constanta 2-2 (Curelea '23, 30 / Mitrea '20, '79) - cronica meciului este aici In aceasta etapa se vor mai disputa urmatoarele meciuri: Sambata: 18:30 Pandurii -...

1 comentariu
Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

Vineri, 08 August 2014, ora 12:14

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 3-a

Liga 1 / meciuri

Etapa cu numarul 3 a primei noastre ligi fotbalistice se deschide vineri cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * CS U Craiova (locul 14) vs. Viitorul Constanta (12) - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Marius Avram - Iulian Radu si Vlad Barleanu. Rezerva: Florin Miron (toti din Bucuresti) Observator arbitri: Augustus Constantin (Rm. Valcea) Observator joc: Valer Sulea (Brasov) * Rapid...

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Luni, 04 August 2014, ora 10:51

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

Liga 1 / meciuri

Etapa a doua a primei scene fotbalistice interne se inchide luni, odata cu disputarea ultimelor doua partide ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias vs. CSMS Iasi - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Istvan Kovacs (Carei) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Mihai Marica (Bistrita). Rezerva: Teodora Albon (Cluj Napoca) Observator arbitri: Cornel Sorescu (Pitesti) Observator...


 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11