Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Liga 1: CSU Craiova si Concordia, egal in Oltenia

Duminica, 18 Septembrie 2016, ora 19:02
2044 citiri

CSU Craiova si Concordia Chiajna au terminat la egalitate, scor 1-1 in prima partida a zilei de duminica din Liga 1, in etapa cu numarul 8 a sezonului competitional 2016/2017.

Golurile au fost marcate de Mazarache pentru gazde, respectiv Marian Constantinescu, pentru Concordia.

Craiova a inceput mai bine si a marcat prin fostul atacant de la Dinamo in minutul 53. Marian Constantinescu a egalat cu doar 15 minute inainte de final, stabilind si scorul partidei, dupa o reusita exceptionala prin foarfeca.

In clasament, CSU este pe 4 in Romania cu 14 puncte, in timp ce Concordia are 8 lungimi si este pe 10 in Liga 1.

CSU Craiova: Calancea - Popov, Kay, Acka, Vatajelu - Madson - A. Ivan, Bancu, Baluta - Mazarache, Nuno Rocha.

Chiajna: Balgradean - Barboianu, Koenders, Melinte, Bucurica - Gradinaru, R. Costin, Buleica, N. Rosu - M. Cristescu, Pena.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#egal Concordia cu CSU Craiova, #cronica CSU Craiova Concordia, #Liga 1 cronica Concordia Craiova , #stiri Liga I