Meciurile jucate de Barcelona si Manchester in acest sezon al Ligii Campionilor

Marti, 26 Mai 2009, ora 12:31
1256 citiri

FC Barcelona si Manchester United isi vor dispua, miercuri, finala Ligii Campionilor.

Pana a ajunge in finala, cele doua echipe au disputat cate 12 meciuri. Iata care sunt acestea:

Arsenal (deplasare) 3-1

Finala Ligii Campionilor dintre FC Barcelona si Manchester United se va disputa miercuri, de la ora 21:45, pe stadionul "Olimpico" din Roma. Partida va fi transmisa, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.

FC Barcelona eliminată, Atletico Madrid calificată! Toate calculele pentru Cupa Mondială din 2025
Înfrângerea şi eliminarea echipei FC Barcelona din Liga Campionilor, marţi seara, garantează calificarea formaţiei Atletico Madrid pentru noua Cupă Mondială a Cluburilor FIFA, care va...
Presa catalană n-are milă de Istvan Kovacs: ”S-a terminat! A fost începutul sfârșitului”
Paris Saint-Germain s-a calificat în semifinalele Ligii Campionilor la fotbal, după ce a învins-o pe FC Barcelona cu scorul de 4-1 (1-1), marţi seara, în deplasare, în manşa secundă a...
#fc barcelona, #manchester united, #Finala Ligii Campionilor , #stiri Manchester United