Conflict intre Dayro Moreno si Marius Lacatus

Sambata, 11 Aprilie 2009, ora 08:49
1087 citiri

Schimbat in minutul 38 al meciului Steaua-Farul, atacantul Dayro Moreno a avut o reactie nervoasa la adresa lui Marius Lacatus.

Atacantul columbian a iesit nervos de pe teren si s-a dus direct la vestiare, unde i-a adresat cateva cuvinte frumoase tehnicianului "ros-albastrilor".

La scurt timp dupa finalul disputei, presedintele gruparii din Bulevardul Ghencea, Valeriu Argaseala, a anuntat ca fotbalistul in varsta de 22 de ani nu va scapa nesanctionat.

Inlocuit pentru ca nu alearga

Minutul 38 al meciului cu Farul a insemant si minutul in care "Fiara" s-a saturat sa vada cum Dayro mai mult sta decat alearga si mai mult iroseste mingi decat construieste.

Atacantul bolivian Ricardo Pedriel a fost cel care l-a inlocuit pe Dayro Moreno, care are zilele numarate la Steaua.

Steaua si Farul Constanta au remizat vineri seara, scor 1-1, intr-un meci din cadrul etapei a 24-a a Ligii I. Golurile intalnirii au fost marcate de Bogdan Stancu, respectiv Chico.

Putin spune că nu vrea un conflict cu NATO, dar avioanele F-16 date Ucrainei vor fi doborâte indiferent în ce țară se vor afla
Rusia nu are planuri în privinţa niciunei ţări NATO şi nu va ataca Polonia, statele baltice sau Cehia, dar dacă Occidentul va furniza avioane de luptă F-16 Ucrainei, atunci acestea vor fi...
Cum a explicat Marius Lăcătuș, la aproape 60 de ani, decizia de a înfia un copil
Marius și Mariana Lăcătuș au luat decizia de a înfia o fetiță, care astăzi este mândria părinților săi, după ce au încercat să aducă pe lume un copil. Invitat în cadrul unui...