Echipa lui Marius Sumudica din Turcia, egal in fata campioanei Besiktas (Video)

Duminica, 03 Septembrie 2017, ora 14:25
3985 citiri

Gruparea antrenata de Marius Sumudica in Turcia, Kayserispor, a realizat o pretioasa remiza in fata echipei campioane en-titre, Besiktas Istanbul.

Trupa lui Sumudica, acolo unde evolueaza si Silviu Lung jr. sau Fernando Boldrin, a reusit sa bifeze o remiza intr-un meci amical cu Besiktas, scor 1-1.

Varela a marcat golul lui Kayseri in minutul 21, in timp ce pentru Besiktas a punctat Aksoy in minutul 38.

Lung a jucat o repriza in acest amical, in timp ce Cristi Sapunaru a fost doar rezerva.

La partida au asistat peste 5000 de fani.

Iata mai jos un rezumat VIDEO:

Declarațiile preotului Nicolae Tănase sunt ”o invitație la viol”. Ministra Justiției intervine
Ministra Justiţiei, Alina Gorghiu a spus, referitor la afirmaţiile preotului Nicolae Tănase de la Valea Plopului potrivit cărora fetele care sunt agresate sexual ar trebui să intre la...
Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
#Sumudica egal cu campioana Besiktas, #egal Kayserispor campioana Besiktas, #Video egal Kayeseri Sumudica campioana , #stiri Marius Sumudica