Dorinel Munteanu i-a dat de furca lui Mircea Lucescu

Luni, 20 Februarie 2012, ora 20:41
1289 citiri

Sahtior Donetk si Otelul Galati au terminat la egalitate, scor 2-2, intalnirea amicala jucata luni in Antalya.

Campioana Romaniei a inceput in forta partida si la capatul primei reprize conducea cu 2-0, dupa golurile inscrise de Pena (min.8) si Giurgiu (min.35).

Insa in repriza secunda, ucrainenii au restabilit repede egalitatea, prin Dentinho (min.49) si Teixeira (min.57).

Din minutul 73, galatenii lui Dorinel Munteanu au evoluat cu un jucator in minus, dupa ce Silviu Ilie a fost eliminat.

La trupa lui Mircea Lucescu, Razvan Rat a evoluat in repriza secunda.

Anunțul făcut de primarul din Galați, alături de Dorinel Munteanu: ”Se va ridica la suma de 100 de milioane de euro”
Primarul oraşului Galaţi, Ionuţ Pecheanu, a anunţat, luni, într-o conferinţă de presă, începerea studiului de fezabilitatea în vederea construirii unui stadion de 25-30.000 de locuri, pe...
Cum încearcă PSD să negocieze retragerea lui Piedone și care este prețul primarului de la Sectorul 5
După ce liderii coaliției PSD-PNL au luat decizia de a-l retrage pe candidatul comun Cătălin Cîrstoiu și de a merge cu candidați separați, în persoana Gabrielei Firea și a lui Sebastian...