Gest neasteptat al lui Mircea Lucescu: Imi pare rau...

Miercuri, 01 Octombrie 2014, ora 15:36
4654 citiri

Mircea Lucescu a fost negru de suparare dupa egalul inregistrat de Sahtior Donetk cu FC Porto, in Liga Campionilor.

Antrenorul roman s-a prezentat la conferinta de presa de dupa meci, dar n-a vorbit cu jurnalistii.

Lucescu s-a scuzat spunand ca nu se simte in stare sa vorbeasca dupa un astfel de meci.

"Nu ma simt in stare sa vorbesc. Cand primesti doua goluri in ultimele minute nu mai ai chef de nimic. Chiar nu am chef sa vorbesc, imi pare rau", a spus Lucescu, dupa care a parasit sala.

Sahtior Donetk a primit doua goluri in ultimele minute ale intalnirii cu Porto, terminata la egalitate, scor 2-2.

Declarațiile preotului Nicolae Tănase sunt ”o invitație la viol”. Ministra Justiției intervine
Ministra Justiţiei, Alina Gorghiu a spus, referitor la afirmaţiile preotului Nicolae Tănase de la Valea Plopului potrivit cărora fetele care sunt agresate sexual ar trebui să intre la...
Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...