Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

WTA a decis punctul meciului Monica Niculescu - Serena Williams (Video)

Duminica, 29 Martie 2015, ora 12:37
5204 citiri

Monica Niculescu a pierdut partida cu Serena Williams din turul II de la turneul din Miami, scor 3-6, 1-6, la capatul unui meci mai echilibrat decat o arata scorul.

Jocul a durat o ora si 21 de minute, iar la scorul de 2-1, in primul set, cele doua jucatoare au oferit un punct spectaculos, remarcat si de WTA, care l-a denumit "Hot Shot":

Este a doua infrangere consecutiva pentru Monica Niculescu in fata Serenei Williams, dupa acel dublu 5-7 de la Indian Wells.

Romanca a castigat totusi la dublu la Miami, acolo unde a ajuns in optimi, impreuna cu Alexandra Panova din Rusia.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#punctul meciului serena niculescu, #video punct meci serena niculescu , #stiri Monica Niculescu