Napoli: E o decizie normala atunci cand nu ai rezultate

Vineri, 15 Mai 2009, ora 21:09
1109 citiri

Nicolo Napoli a comentat decizia patronului Adrian Mititelu de a-l suspenda din functie pana la finalul sezonului.

"Nu am facut o partida buna, mai ales in prima repriza. Am gresit multe pase in fata unei echipe care s-a aparat in 9 oameni si care l-a avut in fata doar pe Mansour. Nu suntem multumiti de rezultat, normal, asteptam o victorie. A doua repriza ne-am creat mai multe ocazii, am fi putut chiar castiga pe final.

Daca voi fi demis? Este decizia presedintelul Mititelu, el ia toate hotararile, asa ca nu pot comenta mai mult. Este o decizie normala atunci cand nu ai rezultate, dar astept confirmarea oficiala", a declarat Napoli la conferinta de presa de la finalul partidei.

Universitatea Craiova a terminat la egalitate, scor 1-1, cu Gloria BUzau, intr-o partida contand pentru etapa a 31-a a Ligii I.