CSM Oradea a detronat liderul

Duminica, 15 Ianuarie 2017, ora 08:02
38 citiri
Oradenii au inceput timorati partida, iar Steaua s-a instalat rapid la conducerea partidei si si-a adjudecat primul sfert cu scorul 18-22. Oaspetii au condus inca din primele minute si s-au mentinut in avantaj pana aproape de finalul sfertului doi, atunci cand baschetbalistii oradeni au reusit un partial de 9-0 si au intrat la pauza mare in avantaj, scor 36-35.

Sfert trei de senzatie
Daca ultima partida CSM-ul a pierdut-o din cauza sfertului trei dezastruos in care au marcat doar sase puncte, ...citește toată știrea