Baschetbalistii de la CSM U Oradea au castigat clar jocul cu BC Timba Timisoara (FOTO)

Duminica, 15 Februarie 2015, ora 10:56
68 citiri
Baschetbalistii formatiei CSM U Oradea au obtinut sambata seara, pe teren propriu, o victorie clara, in fata echipei BC Timba Timisoara. Meciul, care s-a desfasurat la Arena Antonio Alexe si a contat pentru etapa a XIX-a a Ligii Nationale s-a incheiat cu scorul de 84-68 pentru formatia bihoreana, care astfel a ajuns la cea de-a 11-a victorie din campionat.

Jocul a inceput bine pentru CSM U, insa s-a mai echilibrat pe parcursul primului sfert, astfel ca dupa primele zece minute elevii ...citește toată știrea