CAO Oradea a castigat derby-ul de la Stei, consolidandu-si pozitia in fruntea clasamentului Ligii a IV-a

Luni, 30 Septembrie 2019, ora 16:08
21 citiri
Fotbalistii de la CAO 1910 Oradea au ramas pe primul loc si dupa desfasurarea etapei a 6-a din Liga a IV-a. "Alb-verzii" s-au impus in derby-ul de la Stei, desfasurat in weekend, cu echipa locala CSO.

CAO s-a impus in acest meci, cu scorul de 2-1 si s-a desprins in fruntea clasamentului, cu 18 puncte.

La pauza "alb-verzii" conduceau cu 1-0, prin golul marcat de Blagea in minutul 37. In repriza a doua, in minutul 59, gazdele au restabilit insa egalitatea, printr-un gol marcat de C. Mandru, dar ...citește toată știrea