Columbianul Agudelo Rodolfo Torres s-a impus la Stana de Vale si este noul lider in clasamentul general al Turului Ciclist al Bihorului

Duminica, 04 Iunie 2017, ora 11:24
27 citiri
Turul Ciclist al Bihorului si-a desfasurat sambata doua semietape. Prima cursa, semietapa 2A, a avut startul dimineata din Piata Unirii din Oradea si a urmat un traseu de 86 km, pe ruta: Oradea - Baile Felix - Beius - Stana de Vale.

Primul care a trecut linia de sosire a fost columbianul Agudelo Rodolfo Torres, de la echipa Androni. Acesta a parcurs etapa in 2 ore, 22 de minute si 12 secunde. El a fost urmat de italianul Luca Chirico, de la echipa turca Torko, care a terminat in 2 ore, 22 de ...citește toată știrea