CS Diosig este noul lider al Ligii a IV-a Bihor la fotbal

Miercuri, 05 Aprilie 2017, ora 09:05
96 citiri
Formatia CS Diosig a preluat sefia clasamentului Ligii a IV-a Bihor la fotbal, dupa ce in cadrul etapei a XIX-a s-a impus pe teren propriu cu scorul de 4-0 in fata celor de la CSM Olimpia Saonta, profitand insa si de infrangerea Crisului Santandrei, cu 2-3, pe terenul echipei CS II Osorhei.

In jocul de la Diosig, gazdele au marcat primul gol abia in prelungirile primei reprize, dar s-au descatusat in partea secunda, cand L. Jurca a reusit o dubla.

La Osorhei, gazele au condus cu 2-0 la pauza, ...citește toată știrea