CS Osorhei a cedat cu 1-2 amicalul de acasa cu FC Botosani

Luni, 04 Martie 2013, ora 18:45
54 citiri
Echipa bihoreana de fotbal CS Osorhei a disputat luni un nou joc de pregatire in fata unei echipe de top din Liga a II-a, FC Botosani, ocupanta a locului III in prima serie, la numai un punct de locul secund care asigura promovarea in primul esalon.
Partida a avut loc la Osorhei, pe terenul scolii gimnaziale din localitate si s-a incheiat cu scorul de 1-2.
Galea a deschis scorul, dupa aproape un sfert de ora, cu un sut din 16 metri dupa care, pana la pauza, FC Botosani a restabilit egalitatea ...citește toată știrea