CS Osorhei a obtinut un nou rezultat de egalitate: 1-1 cu Metalurgistul Cugir

Luni, 12 Mai 2014, ora 00:51
59 citiri
Desi au avut in fata un adversar incomod, Metalurgistul Cugir, echipa care lupta pentru promovare, fotbalistii formatiei bihorene CS Osorhei au remizat sambata pe teren propriu, cu scorul de 1-1 (1-0), in ultima etapa a turului din play-off-ul Seriei a V-a a celui de-al treilea esalon fotbalistic al tarii.

Primii care au deschis scorul au bihorenii, in prima repriza, in minutul 40, prin Ov. Popa, iar egalarea a survenit in partea a doua, prin Alin Suteu, care a marcat in min. 64.