CS Osorhei a pierdut cu 1-2 la Iernut

Duminica, 18 Septembrie 2016, ora 23:20
44 citiri
In cadrul etapei a III-a din campionatul Ligii a III-a, Seria a V-a, formatia bihoreana de fotbal CS Osorhei a evoluat sambata in deplasare, in compania echipei CS Iernut. Bihorenii au cedat cu scorul de 1-2, scor consemnat inca din finalul primei reprize. In partea secunda echipa antrenata de Gheorghe Silaghi a dominat totusi autoritar, a avut o sumedenie de ocazii, insa tabela a ramas neschimbata.

Pentru CS Osorhei partida de la Iernut a inceput practic de la 0-1. In minutul 6 gazdele au ...citește toată știrea