CS Osorhei a pierdut doua puncte pe final de joc

Sambata, 13 Aprilie 2013, ora 09:36
75 citiri
Nici in meciul de vineri, de acasa, cu Seso Campia Turzii, CS Osorhei n-a scapat de blestemul finalului de partida.

In penultimul minut de joc, Tilinca a egalat dupa ce Andor deschisese scorul. La 1-0, trupa din Osorhei a mai ratat patru, cinci ocazii clare care s-au razbunat in final.
Echipa bihoreana a marcat in primele secunde de joc, prin Blanaru, care a deviat cu capul din apropiere, dar golul a fost anulat pentru ofsaid. Oaspetii au sutat pe poarta in minutul 3, prin Fritea, dar ...citește toată știrea