CS Osorhei a pierdut primul meci din noul sezon

Luni, 31 August 2015, ora 12:59
33 citiri
Echipa bihoreana de fotbal CS Osorhei a cedat in deplasarea de la Recea, prima din noua editie de campionat a Ligii a III-a. Gruparea antrenata de Calin Cheregi s-a inclinat in fata nou promovatei AS Comuna Recea, scor 0-1. Unicul gol al partidei a fost marcat de Ghinda in minutul 37.

Formatia bihoreana a fost urmarita de ghinion in partida de la Recea. Pe parcursul primei reprize, antrenorul Calin Cheregi a pierdut nu mai putin de trei oameni importanti. Alex Pintea s-a accidentat dupa o ...citește toată știrea