CS Osorhei si FC Bihor Legenda 1902 au remizat intr-un amical jucat la Alparea

Duminica, 21 August 2016, ora 08:01
78 citiri
Stadionul Comunal din Alparea a gazduit, sambata, un interesant joc amical intre formatia gazda, CS Osorhei, din Liga a III-a si nou-infiintata FC Bihor Legenda 1902, echipa inscrisa in Liga a V-a.

Partida a avut doua reprize diametral opuse. Daca la pauza gazdele conduceau cu 2-0, la final scorul partidei a fost egal, 2-2. A rezultat un joc bun, cu patru goluri si cu o formatie FC Bihor Legenda 1902 surprinzator de combativa.

Golurile formatiei din Osorhei le-a reusit V. Petricau, in minutul ...citește toată știrea