CSC Sanmartin defileaza in Liga a IV-a: o noua victorie clara: 10-1 cu Crisul Alesd

Luni, 13 Mai 2019, ora 17:25
19 citiri
Campionatul Ligii a IV-a Bihor la fotbal a continuat in weekend cu jocurile etapei cu numarul 25.

Runda a consemnat o victorie la scor fluviu a liderului CSC Sanmartin, in disputa cu Crisul Alesd.

Echipa de pe primul loc a campionatului s-a impus pe teren propriu cu 10-1, dupa ce la pauza conducea deja cu 5-1. Practic, fotbalistii din Sanmartin au inscris cate cinci goluri pe repriza, dar cele mai multe le-a reusit atacantul Sergiu Pop, aflat intr-o forma deosebita, care el, de unul singur, ...citește toată știrea