CSM CSU Oradea a castigat primul meci din campionat desfasurat in fata propriilor suporteri (FOTO)

Vineri, 23 Septembrie 2016, ora 22:45
42 citiri
Echipa de baschet CSM CSU Oradea a castigat, vineri seara, primul meci din sezonul 2016-2017 al Ligii Nationale desfasurat in fata propriilor suporteri. Baschetbalistii oradeni au invins BCM U Pitesti cu scorul de 81-73.

Arena Antonio Alexe a fost aproape plina cu suporterii Campioanei Romaniei, care au asistat la un meci intens, condus in toate cele patru sferturi de gazde.

Inca de la inceput, elevii antrenorului Cristian Achim s-au instalat la conducere, avand 7-0 dupa primele minute, insa ...citește toată știrea