CSM Digi a castigat cu 14-8 primul joc cu Dinamo (FOTO)

Sambata, 31 Octombrie 2015, ora 13:13
33 citiri
Poloistii de la CSM Digi Oradea s-au impus la o diferenta de sase goluri in primul joc din dubla cu Dinamo, contand pentru etapa a V-a a Superligii Nationale.

Meciul care s-a disputat vineri la Bazinul Olimpic Ioan Alexandrescu s-a incheiat cu scorul de 14-8 pentru elevii antrenorului Kadar Kalman, care au dominat in special sferturile cu numerele 2 si 4.

Primele opt minute au fost echilibrate, fiecare combatanta marcand cate doua goluri. In sfertul II insa CSM Digi s-a desprins, a marcat ...citește toată știrea