FC Bihor a adaugat trei puncte importante pentru play-aut (FOTO)

Marti, 08 Aprilie 2014, ora 00:26
112 citiri
Formatia oradeana de fotbal FC Bihor s-a impus sambata pe teren propriu, in cadrul penultimei etape din sezonul regulat, cu scorul de 2-1 in fata detinatoarei "lanternei rosii", echipa Minerul Motru.

Desfasurat la Stadionul "Iuliu Bodola", meciul a inceput ceva mai echilibrat, chiar cu formatia oaspete care a avut mai mult posesia in primele 12 minute, cu FC Bihor care a echilibrat disputa si a atacat mai mult in urmatoarele minute. Finalul de prima repriza le-a apartinut, de altfel, ...citește toată știrea