FC Bihor a deschis seria jocurilor amicale cu o victorie clara la Santandrei

Joi, 31 Iulie 2014, ora 08:40
92 citiri
Meciul a fost controlat cu autoritate de oradeni, care au marcat prin: Speroni, M. Vlad, V. Dobrescu, Sorian si Nichita.
Partida s-a disputat pe o caldura mare, pe un teren foarte bun, iar primul gol a survenit in minutul 42, cand nou-venitul in echipa oradeana, Raul Speroni, a transformat o lovitura libera, executata de la 22 de metri. Un minut mai tarziu, FC Bihor a dus scorul la 2-0, prin reusita tanarului Marius Vlad, un jucator venit in probe de la Valcea. Acesta a inscris cu latul din 6 ...citește toată știrea