FC Bihor a pierdut la scor de neprezentare la Timisoara

Sambata, 11 Octombrie 2014, ora 00:44
93 citiri
Fotbalistii de la FC Bihor au pierdut la scor de neprezentare jocul pe care l-au disputat vineri, in deschiderea etapei a VII-a din Seria a II-a a Ligii a II-a, la Timisoara, pe Stadionul "Dan Paltinisanu", in fata gazdelor de la ACS Poli.
Meciul s-a incheiat cu scorul de 3-0 pentru banateni, care conduceau la pauza cu 1-0, iar oradenii au terminat jocul in inferioritate numerica, dupa ce portarul Fildan a fost eliminat in minutul 75.
Partida a inceput bine pentru gazde, care in minutul 7 a ...citește toată știrea