FC Bihor va intalni Ariesul Turda in turul V al Cupei Romaniei

Miercuri, 03 Septembrie 2014, ora 12:04
68 citiri
Formatia FC Bihor si-a aflat marti adversarul din turul V al Cupei Romaniei la fotbal. Acesta este echipa Ariesul Turda, formatie de liga a III-a, care in turul IV a trecut de FC Hunedoara, echipa pe care a invins-o cu scorul de 2-0. Partida este programata pentru marti, 9 septembrie, si se va disputa la Turda, pe terenul echipei mai slab cotate. Jocul va debuta de la ora 16.30, iar in caz de egalitate dupa 90 de minute de joc, se procedeaza la prelungiri si, daca egalitatea persista, la ...citește toată știrea