Handbalistii de la CSM Oradea au castigat la o diferenta de 18 goluri meciul de la Brasov

Luni, 06 Octombrie 2014, ora 18:35
56 citiri
Handbalistii de la CSM Oradea si-au continuat victoriosi seria partidelor din noua editie a campionatului Diviziei A. In cadrul etapei a IV-a a Seriei B, sambata, la Brasov, formatia oradeana pregatita de antrenorul Sebastian Tudor a inregistrat o noua victorie fara dubii, impunandu-se pe terenul echipei HC Rom Cri cu scorul de 47-29.
Jocul, desfasurat la Sala D.P. Colibasi, a fost la discretia oradenilor, care au construit un avantaj consistent pe parcursul primelor 30 minute, scorul la pauza ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: handbal CSM Oradea meci CSM Oradea