Handbalistii de la CSM Oradea s-au impus in partida cu HCM Sighisoara

Duminica, 29 Noiembrie 2015, ora 07:31
54 citiri
Handbalistii de la CSM Oradea si-au continuat sambata cu succes parcursul din cadrul campionatului Diviziei A, Seria B, obtinand, la Arena Antonio Alexe, a treia victorie consecutiva din actualul sezon.

Elevii antrenorului Sebastian Tudor au triumfat in confruntarea cu HCM Sighisoara, clar, cu scorul de 42-33, in cadrul etapei a XI-a.

Meciul a fost la discretia oradenilor, care au condus tot timpul, acestia desprinzandu-se decisiv inca din prima repriza. Dupa primele 30 minute de joc tabela ...citește toată știrea