Luceafarul a pierdut cu 1-2 jocul de pe teren propriu cu FC Brasov (FOTO)

Marti, 22 Noiembrie 2016, ora 20:01
41 citiri
Formatia bihoreana de fotbal Luceafarul Oradea a fost nevoita sa se recunoasca invinsa, marti, pe teren propriu, in primul meci din etapa a XVIII-a, intermediara, a Ligii a II-a, din aceasta saptamana.

Bihorenii au primit la Sinmartin, replica formatiei FC Brasov, o echipa aflata pe locul III si care lupta pentru promovare.

Dupa un joc cu doua reprize diametral opuse, dupa aspectul jocului, oaspetii s-au impus cu scorul de 2-1, dupa ce conduceau si la pauza cu scorul de 1-0. Primul gol al ...citește toată știrea