Luceafarul Oradea - UTA 2-0 (0-0) - Redutabili dupa pauza

Sursa: Crisana
Joi, 20 August 2015, ora 22:30
68 citiri
Nou promovata in Liga a III-a, Luceafarul Oradea se descurca bine si cu echipe din esalonul secund. In ultimul joc de verificare, "luceferii" au dispus cu 2-0 de UTA "Batrana Doamna", dupa ce in alte partide amicale au dispus de Soimii Pancota (2-0) sau au remizat cu Olimpia Satu Mare (0-0) si cu FCM Baia Mare (2-2).
Prima repriza a apartinut aradenilor, insa portarul Goia a pastrat intacta poarta gazdelor la ocaziile avute de Hlistei in minutele 4, 27 si 28. O intrare tare a lui Chindris (37) ...citește toată știrea